Potwierdzanie dochodu z wykorzystaniem logowania do innego banku to obecnie jedna z dwóch głównych usług oferowanych przez banki w ramach otwartej bankowości. Prócz niej dużą popularnością cieszy się także agregacja rachunków w ramach bankowości mobilnej i internetowej – idealne rozwiązanie dla osób, które mają więcej niż jeden rachunek bankowy.

W Banku Millennium można już potwierdzać dochód z wykorzystanie logowania do innego banku z kont prowadzonych w Alior Banku, ING Banku Śląskim, mBanku, PKO BO, Santander Bank Polska, BNP Paribas i teraz także Inteligo.

Dochód potwierdzisz online

Potwierdzanie dochodu z wykorzystaniem logowania do innego banku to omnikanałowa usługa, która pozwala klientowi wnioskującemu o kredyt gotówkowy potwierdzić dochód za pomocą logowania do innego banku za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banku Millennium. Bank Millennium jako pierwszy bank na rynku wprowadził tę usługę równolegle w trzech kanałach – w bankowości internetowej, oddziale i TeleMillennium, a tuż po udostępnieniu również w aplikacji mobilnej.

Klienci, którzy wnioskują o pożyczkę w modelu dochodowym mogą skorzystać z alternatywnego – względem wyciągu z konta – sposobu potwierdzenia wpływu wynagrodzenia na rachunek. Wystarczy, że pobiorą historię transakcji logując się na konto, na które wpływa ich wynagrodzenie w innym banku, za pośrednictwem Millenetu lub aplikacji mobilnej. Usługa jest dostępna dla tych klientów, od których wymagany jest tylko jeden dokument potwierdzający dochód. W przypadku uzyskania pozytywnej oceny zdolności i wiarygodności kredytowej proces jest w pełni automatyczny.

/Fintek.pl