Możliwość doliczenia opłaty za bilet w ciężar rachunku to nowa metoda płatności dostępna w SkyCash. Jest to wygodne dla tych klientów, którzy nie chcą bawić się w dodawanie karty płatniczej do aplikacji tudzież przelewanie środków do wirtualnej portmonetki.

Jak doliczyć opłatę za bilet do rachunku w Orange?

Wystarczy, że klient wybierając płatność za bilety, wskaże „Dolicz do rachunku Orange”. Opłata za bilety komunikacji miejskiej zostanie automatycznie doliczona do rachunku.

W połowie lipca Orange umożliwił dopisanie do rachunku opłat za parking w ramach tzw. mobilnego parkingu.  Usługa jest stosunkowo skomplikowana, wymaga rejestracji w serwisie Mobilny Parking oraz wysyłania SMS-ów na rozpoczęcie i zakończenie parkowania. Istnieje możliwość wysyłania wiadomości via Messenger.

Parkowanie Orange

4,99 zł miesięcznie za możliwość opłacania parkowania sms-em

Bardzo wielu klientów zapomina o zakończeniu parkowania, dlatego nie jest to oferta dla osób, które mają problemy z pamięcią. Doliczona opłata do rachunku może się ostatecznie okazać zabójcza. Cechą wyróżniającą jest także cena – abonament miesięczny to 4,99 zł.

Nie każdy chce pobierać aplikację do opłacania parkomatu online, ale w tym wypadku dochodzi jeszcze opłata za samą możliwość dokonywania tejże opłaty. Zatem trudno nazwać to najlepszą ofertą na rynku, chociaż nie można jej odmówić pomysłowości. Rozwiązania oparte na subskrypcji są jednym z elementów poszukiwania marżowości w sektorze finech – niezwykle ciężko jest świadczyć wyrafinowane usługi fintech… za darmo. Na dłuższą metę jest to prosty sposób na poważne problemy z rentownością.

Aplikację SkyCash pobrało już 2,5 mln użytkowników. Aplikacja umożliwia dokonanie płatności za parkingi, bilety oraz wypłatę z bankomatów.

SPRAWDŹ OBNIŻKĘ W ORANGE – KLIKNIJ TU