Partner serwisu Visa dla biznesu

Walutomat udostępnia wygodne przelewy pay by link w złotówkach

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Kantory internetowe
Opublikowano: 23 sierpnia 2018, 14:04 Aktualizacja: 7 maja 2019, 15:19

Użytkownicy kantoru internetowego Walutomat.pl mogą już wpłacać złotówki za pomocą szybkich przelewów pay by link. To efekt współpracy z firmą Przelewy24.

Walutomat wprowadza wygodne przelewy pay by link w złotówkach

Dzięki temu użytkownicy Walutomatu będą mogli wygodnie zlecić przelew, bez konieczności przepisywania danych do formularza bankowego. Pay by linki to wciąż najpopularniejsza metoda płatności w polskich sklepach internetowych. Po kliknięciu w link klient zostaje przekierowany na stronę swojego banku, gdzie z poziomu serwisu transakcyjnego dokonuje opłaty.

Współpraca Walutomatu i Przelewy24 – szybkie i wygodne wpłaty pay by link

Walutomat.pl chwali się, że jako pierwszy kantor internetowy w Polsce udostępnił swoim klientom możliwość wpłaty za pomocą pay by linków. Dzięki temu zamiast kilkudziesięciu klików i straty około 4 minut klient może dokonać płatności w zaledwie parę sekund. System będzie obsługiwał 20 banków.

Walutomat.pl działa od 2009 roku i posiada ponad 275 tysięcy użytkowników. Transakcje będą realizowane przez system Przelewy24. To nie powinno zaskakiwać, ponieważ obie firmy są połączone aliansem strategicznym od czerwca 2017 roku. Walutomat należy do spółki Currency One, która w swoim portfolio posiada także InternetowyKantor.pl.

Celem współpracy Przelewy24 z Currency One jest zbudowanie grupy działającej na rynku nowoczesnych usług finansowych – wyjaśniał dość lakoniczny komunikat. Efekty tej współpracy można jednak zobaczyć gołym okiem – właśnie w postaci wdrożenia transakcji pay by link realizowanych przez Przelewy24.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

walutomat-wprowadza-wygodne-przelewy-link-zlotowkach