Partner serwisu Visa dla biznesu

Wolves Summit znów w Warszawie: międzynarodowy networking wokół innowacji

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Start up
Opublikowano: 12 lutego 2019, 13:09 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 15:01

Już 19-20 marca po raz 9. do Warszawy powróci Wolves Summit. Tysiące uczestników reprezentujących startupy technologiczne, korporacje, fundusze inwestycyjne i Anioły Biznesu przyjedzie do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, żeby nawiązywać wartościowe relacje biznesowe, wspierać innowacje i rozmawiać o najważniejszych trendach technologicznych.

– Przyciągamy do Polski kapitał, pomagamy startupom rosnąć, wspieramy przedsiębiorczość. Przez zagranicznych inwestorów Wolves Summit uznawany jest za najważniejszą konferencję do łączenia startupów z inwestorami i korporacjami. Cieszymy się, że świadomość korzyści z budowania mostów i współpracy oraz skutecznego łączenia ze sobą biznesów stale rośnie – mówi Piotr Piasek, współtwórca Wolves Summit.

Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Inwestorzy z całego świata w Warszawie

W Pałacu Kultury i Nauki spotka się 450 startupów, 100 scaleupów, 300 inwestorów i 450 przedstawicieli korporacji z niemal 70 państw z całego świata. Podczas konferencji i przed jej rozpoczęciem zaplanowanych będzie ponad 4500 spotkań 1:1, które przez lata zyskały światową sławę i dla wielu uczestników są głównym powodem, dla którego wracają na wydarzenie z każdą kolejną edycją. Poprzednie edycje pokazują potrzebę spotkań na międzynarodowym szczeblu i rozmów o innowacjach w technologii. Miasto Stołeczne Warszawa, które już kolejny raz współorganizuje Wolves Summit, rośnie w siłę na tle innych europejskich “hubów” technologicznych.

– Warszawa jako miasto startupów, inwestorów i przedsiębiorców chętnie   wspiera konferencję Wolves Summit . To największe w tej części Europy międzynarodowe spotkanie innowacyjnej przedsiębiorczości. To także świetna okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji, znalezienia partnerów w biznesie i budowania klimatu dla generowania innowacji – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy.

Trudno byłoby przeoczyć dynamiczny rozwój ekosystemu startupowego w Europie. To właśnie młode firmy w niej powstałe stanowią największą grupę uczestników Wolves Summit. Przyciąga je przede wszystkim możliwość znalezienia inwestora, partnera biznesowego i klientów.

Konferencja Wolves Summit gromadzi przedstawicieli wielu środowisk, w tym korporacje, inwestorów i 450 wyselekcjonowanych startupów, które zostaną zaproszone za darmo. Coraz więcej instytucji, organizacji i firm zauważa i rozumie, że wspieranie innowacyjnych rozwiązań zmienia nie tylko przyszłość biznesu, ale również całego świata. Najbardziej innowacyjne startupy, to takie, które zmieniają naszą rzeczywistość. Dlatego też tematyka 9. edycji Wolves Summit dotyczy technologii AI zmieniających świat, transformacji ekonomii, zmian klimatu i Smart Cities. Na scenie wystąpią m.in. Lech Kaniuk, CEO iTaxi, Martyna Sztaba – zwycięzca polskiej edycji ChivasVenture i Susan Kim-Chomicka reprezentująca Handerek Technologies – kanadyjska przedsiębiorczyni i anioł biznesu.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

wolves-summit-znow-w-warszawie-miedzynarodowy-networking-wokol-innowacji