Partner serwisu Visa dla biznesu

„Wtorki z Mastercard” w Multikinie z biletami w supercenach

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Mastercard
Opublikowano: 28 listopada 2017, 14:31 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 19:46

Od 1 grudnia 2017 r. Multikino wprowadza nową ofertę promocyjną. W jej ramach za bilet do kina na wtorkowe seanse opłacony kartą Mastercard lub Maestro za pomocą portfela cyfrowego Masterpass widzowie zapłacą jedynie 10 PLN, zaś drugi bilet (również do wykorzystania we wtorki) otrzymają gratis.

Nowy standard płatności online kartami

Innymi słowy, przy wyborze tej nowoczesnej formy płatności, dostępnej na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Multikina, realna wartość pojedynczego biletu to 5 PLN. Z kolei osoby płacące kartą Mastercard lub Maestro w kasie kina, na stronie www lub w aplikacji, otrzymają bilet na wtorkowy seans w cenie 10 PLN. Wspólna akcja Multikina i Mastercard potrwa rok, do 30 listopada 2018 r.

Czytaj także: Problemy z kupnem mieszkania? Ten startup znalazł rozwiązanie

Wtorki z Mastercard – promocja na bilety do Multikina

Wtorki z Mastercard

Masterpass jest cyfrowym portfelem, służącym do płacenia online lub w aplikacji, w którym konsument może zapisać dane swoich kart płatniczych. Dane te wpisuje się tylko raz, dzięki czemu każda kolejna transakcja kartą przebiega szybciej. Dane kart są też szyfrowane i nie są udostępniane sprzedawcom. W efekcie Masterpass przenosi płatności kartą online i w aplikacji na nowy poziom wygody i bezpieczeństwa. Portfel cyfrowy Masterpass od Mastercard jest już dostępny dla wszystkich kupujących, bez względu na to, z jakiej karty płatniczej korzystają i który bank jest jej wydawcą.

„Wtorkom z Mastercard” towarzyszyć będzie kampania promocyjna w telewizji, internecie oraz OOH. W spocie telewizyjnym wystąpi Mateusz Gessler, ambasador Bezcennych Niespodzianek Mastercard. Ponadto w kinach sieci Multikino prowadzona będzie kampania on- i off-screenowa. Działania promocyjne przygotowały agencje McCann i Isobar, zaś za zakup mediów odpowiadał Carat.

– Lubimy zachęcać posiadaczy naszych kart do spędzania wartościowych chwil w gronie swoich bliskich, bo takie momenty sprawiają, że zwykły dzień może stać się bezcenny. Mamy nadzieję, że promocja Mastercard w Multikinie będzie okazją do tego, aby częściej spotkać się z rodziną czy znajomymi i dzielić się pozytywnymi emocjami – mówi Marta Życińska, dyrektor marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.

„Wtorki z Mastercard” to kolejna wspólna akcja promocyjna Multikina i Mastercard.

– Po sukcesie promocji Mastercard w Multikinie, która trwała przez cały grudzień 2016 r., zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej współpracy i wzbogacenie promocji. Jesteśmy przekonani, że widzowie przyjmą ją z entuzjazmem – mówi Mariusz Spisz, prezes spółki Multikino Media.

[Mastercard/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

wtorki-mastercard-multikinie-biletami-supercenach