InternetBeta odbędzie się w dniach 11-13 września pod Rzeszowem. W wydarzeniu weźmie udział 800 uczestników i około 300 prelegentów, którzy przedstawią 80 prezentacji. Fintek.pl jest partnerem InternetBeta.

InternetBeta 2019 – czego spodziewać się na wydarzeniu?

Kim są uczestnicy InternetBeta? Zarządzają największymi w Polsce serwisami internetowymi, reprezentują największych graczy w e-commerce, agencje digital i startupy. To inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, jak również youtuberzy, blogerzy i influencerzy.

Nigdy nie ma narzuconego tematu przewodniego kolejnych edycji Bety. Z licznych zgłoszeń wybierane są te, które zainspirują uczestników i pokażą różnorodność wykorzystania nowych technologii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjedzie z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań. Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Co roku przygotowywane są też liczne atrakcje, sprzyjające integracji uczestników, zapewniając niezapomniany klimat i atmosferę. Tańce z ogniami, turniej w żywe piłkarzyki, sumo, rodeo, imprezy taneczne, park linowy to tylko niektóre z nich. Niektórzy twierdzą, że Beta to również mały festiwal muzyczny, bo w czasie dotychczasowych edycji występowali na scenie m.in. Novika, Skubas, Kamp, Fair Weather Friends, Future Folk czy Rysy.