Santander AccelUp

– Podczas spotkań AccelUp meetings nasi Partnerzy: Santander Bank Polska, Orange Polska i AXA Partners odkryją karty i przedstawią w szczegółach swoje oczekiwania. Obszary poszukiwań innowacji zostały zdefiniowane w oparciu o dwie zmienne: “Technology & Business Drivers” oraz “Products & Services Recipients”. To cenna podpowiedź dla startupów rozważających udział w programie AccelUp. Nasze spotkania będą szansą, aby rozwiać ewentualne wątpliwości i poznać środowisko Partnera, w którym już niebawem wdrażane będą kolejne produkty startupów zakwalifikowanych do akceleracji. Zapraszamy – mówi Maciej Majewski, Head of AccelUp Acceleration.

Uczestnicy programu AccelUp otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys, zł oraz wsparcie business know-how w postaci 100 godzin konsultacji z wybitnymi ekspertami rynkowymi. Startupy będą miały również możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza inwestycyjnego, w tym możliwość prezentacji przed globalnym funduszem Santander InnoVentures z Madrytu. AccelUp to program typu non-equity – po zakończeniu akceleracji całość udziałów pozostaje po stronie startupu. Fintek.pl jest partnerem wydarzenia.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 września w Centrum Relacyjnym Santander Bank Polska w Warszawie, o godzinie 10.00. Na wydarzenie można się zarejestrować pod tym linkiem.