Partner serwisu Visa dla biznesu

  Akcelerator Accelpoint zaprasza na spotkania AccelUp

  Opublikowano: 17 września 2019, 14:11 Aktualizacja: 17 września 2019, 14:14

  Akcelerator Accelpoint wraz z Partnerami: Santander Bank Polska, Orange Polska i AXA Partners zaprasza na spotkania informacyjne AccelUp meetings. To seria spotkań poświęconych drugiej rundzie programu akceleracyjnego AccelUp, który łączy dojrzałe startupy z obszarów fintech, insurtech, telco z globalnymi korporacjami. Rekrutacja w drugiej rundzie programu potrwa do 15 listopada.

  Santander AccelUp

  – Podczas spotkań AccelUp meetings nasi Partnerzy: Santander Bank Polska, Orange Polska i AXA Partners odkryją karty i przedstawią w szczegółach swoje oczekiwania. Obszary poszukiwań innowacji zostały zdefiniowane w oparciu o dwie zmienne: “Technology & Business Drivers” oraz “Products & Services Recipients”. To cenna podpowiedź dla startupów rozważających udział w programie AccelUp. Nasze spotkania będą szansą, aby rozwiać ewentualne wątpliwości i poznać środowisko Partnera, w którym już niebawem wdrażane będą kolejne produkty startupów zakwalifikowanych do akceleracji. Zapraszamy – mówi Maciej Majewski, Head of AccelUp Acceleration.

  Uczestnicy programu AccelUp otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys, zł oraz wsparcie business know-how w postaci 100 godzin konsultacji z wybitnymi ekspertami rynkowymi. Startupy będą miały również możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza inwestycyjnego, w tym możliwość prezentacji przed globalnym funduszem Santander InnoVentures z Madrytu. AccelUp to program typu non-equity – po zakończeniu akceleracji całość udziałów pozostaje po stronie startupu. Fintek.pl jest partnerem wydarzenia.

  Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 września w Centrum Relacyjnym Santander Bank Polska w Warszawie, o godzinie 10.00. Na wydarzenie można się zarejestrować pod tym linkiem.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  akcelerator-accelpoint-zaprasza-na-spotkania-accelup