Partner serwisu Visa dla biznesu

Wyprawka szkolna na AliExpress? Rusza akcja promocyjna PayU

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#PayU
Opublikowano: 27 lipca 2018, 16:23 Aktualizacja: 19 lutego 2019, 22:05

W ubiegłym roku rodzice wydali na wyprawkę szkolną jednego dziecka nawet kilkaset złotych. Dla wielu rodzin, szczególnie tych z więcej niż jedną pociechą, to znacząca kwota. W tym roku z pomocą rodzicom i ich domowym budżetom przychodzi nie tylko rząd, ale i sklepy internetowe.

Na kupujących w AliExpress czekają obniżki cen do nawet 40%, a dodatkowo nowi użytkownicy platformy mogą liczyć też na 4 dolary rabatu od PayU. Promocja trwa do 31 lipca lub do wyczerpania zapasów. Minimalna wartość zamówienia to 20 dolarów (73 zł). Koszt przykładowej wyprawki szkolnej w ramach promocji to około 80 zł (bez książek).

Akcja „Back to school” PayU i AliExpress

Plecak z piórnikiem i całym jego wyposażeniem plus strój na WF z butami sportowymi – to razem znaczący wydatek. Mimo wsparcia z rządowego projektu „Dobry Start”, w ramach którego można otrzymać jednorazowo 300 zł dofinansowania na każde dziecko w wieku szkolnym, skompletowanie wyprawki może uszczuplić domowy budżet wielu rodzin. Ale nie musi. Istnieje bowiem sprytny sposób, by zapłacić mniej. Wystarczy zrobić zakupy związane z początkiem roku szkolnego już dziś, przez Internet.

Oferta sklepów internetowych przed początkiem roku szkolnego jest bardzo szeroka. W wielu popularnych w sieci miejscach zakupowych, jak np. w Empiku, na Allegro czy sklepie internetowym Carrefour, można upolować ciekawe okazje. Jednak najtańsze zakupy i największy wybór nie tylko przyborów szkolnych, ale także odzieży czy butów, znajduje się na chińskiej platformie handlowej AliExpress. Nic zatem dziwnego, że w serwisie tym kupuje już prawie co czwarty polski internauta. Warto jednak zwrócić uwagę, że na przesyłkę z AliExpress czeka się dłużej niż w przypadku rzeczy zakupionych z rodzimych sklepów internetowych.

Kompletowanie wyprawki szkolnej ułatwi akcja „Back to School” z AliExpress i PayU. W jej ramach PayU rozda tysiące kuponów zniżkowych. Każdy nowy użytkownik platformy otrzyma 4 dolary na zakupy.

Biorąc pod uwagę bardzo niskie ceny pojedynczych elementów wyprawki na AliExpress i przyznane kupony rabatowe, oraz planując odpowiednio wcześnie zakupy dla swoich pociech, można zaoszczędzić przynajmniej 50 złotych na pojedynczej wyprawce.

PayU/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

wyprawka-szkolna-aliexpress-rusza-akcja-promocyjna-payu