Partner serwisu Visa dla biznesu

Poznaj ofertę banku w pociągu. Mobilny punkt BNP Paribas

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BNP Paribas
Opublikowano: 26 czerwca 2019, 10:21 Aktualizacja: 4 lipca 2019, 12:02

BNP Paribas idzie w ślady Idea Banku i uruchamia mobilny punkt w pociągu. Od 21 czerwca kursuje on na popularnych wakacyjnych trasach w składach PKP Intercity.

Zaciągnij kredyt w pociągu. Nowy format oddziałów BNP Paribas

Na trasach Warszawa-Gdynia-Warszawa, Warszawa-Kołobrzeg-Warszawa i Warszawa-Zakopane-Warszawa będzie można odwiedzić specjalnie zaaranżowany wagon przypominający wnętrze oddziału bankowego. Na starszych i młodszych podróżnych czekają warsztaty, pokazy naukowe i lekcje języków, przygotowane przez partnerów BNP Paribas: Centrum Nauki Kopernik, Fundację Łąkę, Fundację Ocalenie oraz Fundację Kosmos dla Dziewczynek. Akcja potrwa do 11 lipca.

Oddział na torach od BNP Paribas

Ciekawostki dla podróżnych zaproponuje też Mastercard. Wydawca kart płatniczych przygotował animację na tabletach dot. działania karty zbliżeniowej, strefy zbliżeniowe do ładowania telefonów i upominki dla dzieci. Usługi bankowe mają być tylko dodatkiem do wyżej wymienionych atrakcji.

W mobilnym punkcie banku doradcy opowiedzą wszystkim zainteresowanym o wprowadzonej niedawno nowej ofercie „Konta otwartego na Ciebie” z opcją wyboru 3 kart do konta. To rachunek między innymi dla tych, którzy często podróżują. Dodatkowo bank przygotował specjalną ofertę – Otwarcie Konta z bonusem dla klienta pozwoli otrzymać 50, 100 lub nawet 150 złotych, w zależności od rodzaju wybranej karty.

Bankowy punkt w pociągu nie jest nowym pomysłem na polskim rynku. Jeszcze w 2017 roku podobny projekt zaprezentował Idea Bank – o nazwie Idea Hub Express. Specjalny wagon został wyposażony w drukarkę, skaner, ekran i sprzęt do prezentacji, stół konferencyjny, Internet, kawę i świeżą prasę. Wszystko to w cenie biletu. Projekt był jednak realizowany tylko przez 3 miesiące i miał charakter wizerunkowy.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zaciagnij-kredyt-w-pociagu-mobilny-oddzial-bnp-paribas