Partner serwisu Visa dla biznesu

Zakaz handlu w niedzielę – subskrybuj kalendarz Google

Łukasz Piechowiak
Łukasz Piechowiak
#Niedziele handlowe
Opublikowano: 4 lutego 2019, 22:07 Aktualizacja: 18 kwietnia 2019, 22:19

W 2019 roku doszło do zaostrzenia zakazu handlu w niedzielę. Od stycznia wszystkie sklepy bez wyjątków są otwarte tylko w jedną niedzielę w miesiącu. Z naszym kalendarzem nigdy nie przegapisz niedzieli handlowej.

W 2018 roku wprowadzono częściowy zakaz handlu w niedzielę, który wówczas obowiązywał w dwie niedziele w miesiącu. Zgodnie z uchwaloną wówczas ustawą, która zakładała stopniowe zaostrzenie ograniczeń handlu w 7. dzień tygodnia, od 2019 roku sklepy w niedzielę bez wyjątków mogą być otwarte tylko raz w miesiącu.

„Czy to jest ta niedziela?”

Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, ale nie ma sensu co tydzień sprawdzać, czy „to jest właśnie ta niedziela”. By uniknąć nieporozumień i problem rozwiązać systemowo – zachęcamy do subskrypcji naszego zaktualizowanego kalendarza niedziel wolnych od handlu.

Każdy kto posiada telefon z Androidem lub po prostu korzysta z aplikacji „Kalendarz” od Google’a to po kliknięciu W TEN LINK i wyrażeniu zgody na dodanie kalendarza do swojej listy, będzie mógł zakończyć poszukiwanie innych rozwiązań, bo to powinno mu całkowicie wystarczyć. Kalendarz dostępny jest w formacie iCal (.ics) – jego subskrypcja jest bardzo prosta, wystarczy kliknąć w ten link.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zakaz-handlu-w-niedziele-subskrybuj-kalendarz-google