To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze.

Wdrożenie Tpay.com

Dzięki współpracy z Google, Tpay.com jako jeden z pierwszych operatorów płatności w Polsce i jeden z nielicznych na świecie jest właśnie w trakcie integracji Google Pay dla wszystkich swoich Merchantów. Za sprawą integracji Tpay.com każdy sprzedawca udostępniający płatności kartą w swoim e-sklepie umożliwi klientom wybór nowego kanału płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym.

E-portfel na miarę innowacji

Google Pay łączy w sobie to czego kupujący oczekuje od płatności bezgotówkowych. Jedno konto Google i jeden elektroniczny portfel, w którym zapiszesz swoje karty. Google Pay umożliwia zakupy w aplikacjach, sklepach stacjonarnych i online, a to wszystko bez konieczności wpisywania danych karty czy podawania innych dodatkowych danych. Oto właśnie szybki i prosty sposób płatności, z którego dzięki Google i Tpay.com korzystać może każdy e-sklep!

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Szybkość płacenia, to jednak nie wszystko o co zadbało Google. Możesz być bowiem pewien, że dane Twojej karty są bezpiecznie przechowywane na koncie Google, tak aby Twoje konto i dane osobowe były cały czas automatycznie chronione przed wszelkimi zagrożeniami. Gdy płacisz w sklepie za pomocą Google Pay do realizacji transakcji wystarczy Twoje urządzenie, które masz pod ręką, a dane Twojej karty nie są udostępniane sklepowi. Kupując w aplikacji lub online płacisz używając karty, zapisanej na Twoim koncie Google, a do realizacji transakcji wystarczy wybranie przycisku z logo
Google Pay!

Korzystający z Google Pay płatnicy praktycznie z całego świata zyskują szybką, wygodną i bezpieczną metodę płatności, a Merchant otrzymuje nowe możliwości sprzedaży powiększając tym samym grono zadowolonych klientów, redukując porzucone koszyki i zwiększając swoje zyski w e-Commerce. Szczególnie warto podkreślić, że jest to metoda płatności o zasięgu globalnym dlatego nasi Merchanci mogą kierować swoją ofertę również do klientów zagranicznych a Tpay.com będzie ich globalnym partnerem w obsłudze płatności. Bardzo się cieszymy, że jako operator płatności zostaliśmy jednym z pierwszych partnerów Google, który udostępnia Google Pay – komentuje Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. – właściciela marki Tpay.com.