Partner serwisu Visa dla biznesu

Zbliża się XV edycja Kongresu Consumer Finance

Fintek
Fintek
#BankTech#Instytucje Pożyczkowe
Opublikowano: 2 grudnia 2019, 23:18 Aktualizacja: 2 grudnia 2019, 23:23

Kongresu Consumer Finance odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2019 w warszawskim Centrum Giełdowym przy ul. Książęcej 4. Kongres Consumer Finance to forum dyskusyjne o wyzwaniach, problemach i perspektywach rynku consumer finance.

KCF

W czwartek 5 grudnia w Warszawie na ul. Książęcej spotkają się przedstawiciele branży consumer finance (pośrednicy finansowi, banki, instytucje pożyczkowe, biura informacji gospodarczej, afilianci, przedstawiciele instytucji publicznych oraz kancelarie prawne).

W pięciu debatach dyskutować będzie liczne grono ekspertów branżowych, ale nie zabraknie również wystąpień inauguracyjnych i prezentacji wprowadzających do poszczególnych obszarów tematycznych. Podczas tegorocznej XV edycji w trudnym momencie dla branży, wobec wyzwań sektorowych program Kongresu skonstruowano tak, by podejmował dyskusję o tym jak adaptować organizacje do zmian otoczenia zewnętrznego i wewnętrznego.

W programie KCF między innymi prognozy otoczenia makroekonomicznego, wyzwania dla rynku consumer finance oraz potencjalne kierunki rozwoju modeli biznesowych. Nie zabraknie też tematu regulacyjnego, przeglądu nowych technologii oraz panelu o bezpieczeństwie.

W Kongresie udział weźmie ok. 250 specjalistów z branży. Fintek.pl jest patronem medialnym Kongresu.

Współorganizatorami Kongresu Consumer Finance są Centrum Myśli Strategicznej, Gdańska Akademia Bankowa oraz Związek Przedsiębiorstw Finansowych (dawniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych).


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zbliza-sie-xv-edycja-kongresu-consumer-finance