Partner serwisu Visa dla biznesu

Zdobądź 1 mln euro w CEE Startup Challenge

Fintek
Fintek
#Start up
Opublikowano: 15 listopada 2019, 12:54 Aktualizacja: 15 listopada 2019, 12:54

Trwa nabór do CEE Startup Challenge, największego konkursu online dla startupów i scaleupów z Europy Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie jest organizowane przez Vestbee, platformę łączącą inwestorów ze startupami z regionu CEE.

Zdobądź 1 mln euro w CEE Startup Challenge

Innowacyjne firmy z Europy Środkowo-Wschodniej, które do końca listopada zgłoszą się do CEE Startup Challenge, mają szansę zdobyć inwestycję 1 miliona euro od Next Road Ventures i zaprezentować swój biznes międzynarodowym funduszom VC i korporacjom. Partnerami wydarzenia są między innymi InnoEnergy, TMT Investments, Credo, Engie New Ventures, Talanx, Adamed, Alfabeat, Iron Wolf Capital, Simpact VC, bValue i Innovation Nest. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Zgłoś się do CEE Startup Challenge

Wybrani uczestnicy konkursu otrzymają również wsparcie mediowe od MamStartup, bilety na wiodące eventy (np. infoShare), zniżki na narzędzia biznesowe i usługi (np. od Google Cloud, Revolut, Brand24, Genprox), czy szkolenie z zakresu negocjacji z funduszem VC od kancelarii Olesiński & Wspólnicy.

Z kolei na zespoły z branży energetycznej na wczesnych etapach rozwoju czeka specjalna nagroda od InnoEnergy – szybka ścieżka do programu akceleracyjnego Highway oraz wsparcie grona ekspertów InnoEnergy w zakresie rozwoju oferty produktowej, budowania zespołu, finansowania i wejścia na rynek.

Kto powinien zaaplikować do CEE Startup Challenge? Firmy z regionu CEE, które działają w szeroko pojętych kategoriach: Business & ICT, SaaS, AI, Analytics, Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Proptech, Planet & Sustainability, Healthcare & Wellbeing.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zdobadz-1-mln-euro-w-cee-startup-challenge