Zielone plecaki na ulicach Lublina. W mieście debiutuje Uber Eats

Fintek
Fintek
#m-commerce#Uber#Uber Eats
Opublikowano: 18 czerwca 2019, 16:50 Aktualizacja: 18 czerwca 2019, 16:52

Kurierzy UberEats wyjadą na ulice Lublina. Lublinianie mogą od dziś zamawiać dania z ponad 100 lokali. Specjalnie dla mieszkańców Lublina firma Uber Eats przygotowała kody promocyjne 3x15zł, które są ważne przez miesiąc od momentu wpisania ich w aplikacji.

Mieszkańcy korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny „LublinStart” i cieszyć się zniżką, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji.

UberEats wjeżdża na ulicę Lublina

W Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie. Opłata za dostawę to 7,90 zł lub 9,90 PLN w przypadku McDonald’s, Burger King, Thai Wok i Salad Story.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Poza wspomnianą promocją Uber Eats przygotował dla mieszkańców Lublina również dwa konkursy. Pierwszy z nich trwa od 18 czerwca do końca miesiąca i może w nim wziąć udział każdy użytkownik, który dokona minimum jednego zamówienia, wysyłając SMS-a na odpowiedni numer. Do wygrania są hulajnogi elektryczne, jeździki elektryczne, głośniki bluetooth i kupony o wartości 100 zł do wykorzystania w Uber Eats.

Drugi konkurs zostanie przeprowadzony podczas wydarzenia Sound of Gravity. W trakcie jego trwania za pomocą specjalnego kodu należy dokonać co najmniej jednego zamówienia ze zniżką i wysłać SMS-a. Na laureatów czekają przejazdy samochodami wyścigowymi oraz vouchery do Energylandii.

Dzisiaj Uber Eats działa w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Łodzi, Katowicach i Lublinie. Dzięki rosnącej popularności aplikacji nad Wisłą, Polska szybko stała się jednym z największych rynków dla tej usługi w całej Europie. W ciągu pierwszego miesiąca działalności Uber Eats na naszym rynku, aplikację na swoje smartfony pobrało ponad 50 tys. użytkowników.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zielone-plecaki-na-ulicach-lublina-w-miescie-debiutuje-uber-eats