Mieszkańcy korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny „LublinStart” i cieszyć się zniżką, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji.

UberEats wjeżdża na ulicę Lublina

W Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie. Opłata za dostawę to 7,90 zł lub 9,90 PLN w przypadku McDonald’s, Burger King, Thai Wok i Salad Story.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Poza wspomnianą promocją Uber Eats przygotował dla mieszkańców Lublina również dwa konkursy. Pierwszy z nich trwa od 18 czerwca do końca miesiąca i może w nim wziąć udział każdy użytkownik, który dokona minimum jednego zamówienia, wysyłając SMS-a na odpowiedni numer. Do wygrania są hulajnogi elektryczne, jeździki elektryczne, głośniki bluetooth i kupony o wartości 100 zł do wykorzystania w Uber Eats.

Drugi konkurs zostanie przeprowadzony podczas wydarzenia Sound of Gravity. W trakcie jego trwania za pomocą specjalnego kodu należy dokonać co najmniej jednego zamówienia ze zniżką i wysłać SMS-a. Na laureatów czekają przejazdy samochodami wyścigowymi oraz vouchery do Energylandii.

Dzisiaj Uber Eats działa w 10 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Łodzi, Katowicach i Lublinie. Dzięki rosnącej popularności aplikacji nad Wisłą, Polska szybko stała się jednym z największych rynków dla tej usługi w całej Europie. W ciągu pierwszego miesiąca działalności Uber Eats na naszym rynku, aplikację na swoje smartfony pobrało ponad 50 tys. użytkowników.