Przesyłki z zagranicy dostarczą firmy kurierskie DPD i UPS. Wartość zakupów u jednego sprzedawcy, do którego przesyłka jest bezpłatna pozostanie na poziomie 80 zł. Klienci będą mogli dokonać zwrotu towaru bez opłat w punkcie nadania firmy kurierskiej, która dostarczyła przesyłkę lub w placówce Poczty Polskiej.

Allegro nie zasypuje gruszek w popiele

Włączenie Allegro Smart! dla dostaw z zagranicy znacznie rozszerza wybór produktów z darmową dostawą – to też dobra wiadomość dla sprzedawców z Niemiec i Czech, którzy oferują swoje produkty na Allegro.

Kolejne nowości to informacja, że sobotnie dostawy Allegro Smart! Mają być jeszcze bardziej wygodne i przewidywalne – klienci mają być informowani wcześniej, że ich przesyłka będzie dostępna szybciej. To doskonała wiadomość dla tych osób, które dokonują zamówień w czwartki i piątki – w wielu przypadkach nie będą musieli na nią czekać aż do poniedziałku, tylko wygodnie odebrać w weekend. Allegro poinformuje ich o tym zawczasu.

Największa platforma e-commerce w Polsce zapowiedziała także zmiany w Allegro Smart! Student – w ofercie pojawią się dodatkowe korzyści, bo do programu dołączyli nowy partnerzy – Strefa Kursów i ProfiLingua.

Każdy może sprawdzić jak wyglądają zakupy z darmową dostawą

Są na to dwa sposoby. Pierwszy to promocja Smart! na start, która trwa do 31 maja a wziąć w niej udział może każdy, kto nie ma aktywnego pakietu Smart!. Osoby, które skorzystają z promocji mają rok na wykorzystanie 5 darmowych dostaw i zwrotów w ramach Allegro Smart!

Drugi sposób to propozycja dla studentów, którą Allegro uruchomiło w październiku zeszłego roku – Allegro Smart! Student. Od 15 marca do usługi dołączyło dwóch partnerów – Strefa Kursów ze zniżką 70% do wykorzystania co miesiąc na ofertę kursów, m.in w tematyce IT, marketingu czy samorozwoju, oraz ProfiLingua – szkoła języków obcych,  w której użytkownicy Smart! Student otrzymują co miesiąc 200 zł zniżki na grupowe kursy językowe i 20% zniżki na każdą godzinę kursu indywidualnego.

Allegro Smart! Student oferuje 6-miesięczny darmowy okres próbny, po którym studenci mogą korzystać z usługi z 20-procentową zniżką względem usługi Allegro Smart!. Pakiet Allegro Smart! Student oferuje  również dodatkowe benefity w formie zniżek na takie usługi, jak bilety do Multikina, podróże z FlixBus i Blinkee, czy specjalne oferty na internet od T-Mobile i Heyah.

/LP/Fintek.pl