Partner serwisu Visa dla biznesu

Zmiany w SkyCash. Będzie prostsza weryfikacja

Fintek
Fintek
#Fintech#Płatności
Opublikowano: 18 czerwca 2020, 13:20 Aktualizacja: 18 czerwca 2020, 13:22

Wczoraj SkyCash poinformował o zmianach w regulaminie. Fintech wprowadza prostszą weryfikację użytkowników. Korzystanie z aplikacji ma być łatwiejsze.

Przez SkyCash doładujesz konto PS+ i Xbox Live

Do korzystania z portmonetki SkyCash jako źródła płatności w apce nie będzie już wymagana weryfikacja konta. Użytkownicy bardzo narzekali, że procedura weryfikacyjna szwankuje. Prosta weryfikacja pierwszego stopnia (za pomocą przelewu) pozwoli na korzystanie z takich funkcji jak natychmiastowe przelewy środków do innych użytkowników, co np. umożliwi rozliczenia ze znajomymi.

Weryfikacja drugiego stopnia – polega ona potwierdzeniu tożsamości (skan dowodu+przelew weryfikacyjny) użytkownik otrzyma dostęp do funkcji bankomaty. Zwiększone zostaną też limity transakcji.

SkyCash otwiera się też na nowych klientów

Z apki będą mogły korzystać osoby nieletnie, które ukończyły 13. rok życia – przypomnijmy, że za pomocą SkyCash można doładowywać konto na Steam. Nowy regulamin aplikacji będzie obowiązywał od 1 lipca. Z kolei regulamin instrumentu płatniczego będzie ważny od 1 września.

Z aplikacji SkyCash skorzystało już ponad 2,5 mln osób. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą opłacić postój na parkingu, przelewać środki, kupować bilety komunikacyjne czy do Tatrzańskiego Parku Nardowego.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

zmiany-w-skycash-bedzie-prostsza-weryfikacja