Andrzej Antoń stanowisko rezesa zarządu Autopay sprawuje od stycznia 2022 roku. To jeden ze współzałożycieli Autopay. W ostatnich latach zasiadał najpierw w zarządzie, następnie w radzie nadzorczej spółki, gdzie odpowiadał za strategiczne kierunki rozwoju firmy, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych i neutralności klimatycznej. Jako CEO odpowiada za strategię rozwoju firmy, a w szczególności za politykę wizerunkową i marketingową spółki, politykę personalną i zarządzanie kadrami, za obszar delivery i cyberbezpieczeństwa oraz ład korporacyjny.

Fintech Autopay informuje o zmianach w zarządzie

Ewa Woroszył w zarządzie zasiada od lipca 2021 r. i pełni funkcję CFO (Chief Financial Officer). Odpowiada w szczególności za politykę finansową i podatkową spółki oraz raportowanie finansowe. Jest ekspertką w zakresie finansów (kwalifikacje FCCA oraz ACCA Practicing Certificate), posiadającą wieloletnie doświadczenie pracy w takich branżach jak media i marketing, fintech, e-commerce, oraz w konsultingu. Poprzednio była Członkinią Zarządu i CFO w Grupie Dentsu. Rolę CFO pełniła również w G2A.COM. Wcześniej Członkini Rady Nadzorczej ZEN.com oraz Dyrektorka w PwC Dubaj, a także Członkini Komitetu Jakości na region MENA.

Wojciech Murawski, który zasiada w zarządzie od czerwca 2021 r. jako CCO (Chief Commercial Officer) odpowiada za zarządzanie biznesem. Wspiera i wzmacnia poszczególne jednostki biznesowe. Odpowiada za obszar przychodów i udział firmy w rynku – w szczególności za komercjalizację produktów i usług spółki oraz procesy biznesowe.

Tomasz Jakubowski, w Autopay od 2008 roku. Aktualnie Członek Zarządu i Chief Operating Officer (COO). Odpowiada za realizację długofalowej strategii rozwoju firmy pod kątem operacyjnym. Zarządza procesami w spółce, ich ciągłą optymalizacją, a także standaryzacją obowiązujących procedur również pod kątem istniejących ryzyk. W obszarze jego kompetencji znajdują się także departamenty: compliance, prawny audytu wewnętrznego oraz zarządzania rozliczeniami. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem, które wcześniej zdobywał w strukturach korporacyjnych sektora bankowego i energetycznego.