Nest Bank i Visa przygotowały dla swoich klientów kolejną promocję. Do końca lutego posiadacze Nest Konta mogą uzyskać nawet 54% zwrotu za zakupy w Multikinie, drogeriach Natura, supermarketach Piotr i Paweł oraz na Pyszne.pl w ramach programu Visa Oferty.

Czytaj także: Nest Bank zapowiada wzrost rentowności w 2018 roku

Idź do kina i skorzystaj z promocji

Ze specjalnej oferty zakupowej mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni posiadający Nest Konto i posługujący się kartą płatniczą Visa oraz którzy zarejestrowali się w programie Visa Oferty.

Kupując bilety do Multikina za min. 65 zł uzyskamy aż 35 zł zwrotu. Płacąc za zakupy o wartości 80 zł w drogeriach Natura oraz na drogerienatura.pl można zyskać nawet 40 zł zwrotu. W supermarketach Piotr i Paweł oraz na e-piotripawel.pl dostaniemy nawet 25 zł zwrotu przy zakupach za min. 100 zł. Zamawiając jedzenie przez Pyszne.pl za min. 40 zł odzyskamy aż 20 zł.

Czytaj także: Przywileje i zniżki dla posiadaczy kart Visa

Jak uzyskać zwrot?

Aby uzyskać zwrot za zakupy wystarczy być posiadaczem Nest Konta i przystąpić do programu Visa Oferty. Uczestnikiem programu można zostać rejestrując swoją kartę na visaoferty.pl. Zwrot części pieniędzy następuje bezpośrednio na Nest Konto, zwykle w ciągu 5 dni roboczych od wykonania płatności.

Oferta trwa od 8 do 28 lutego. Szczegółowy oferty na stronie nestbank.pl/visaoferty, regulamin programu Visa Oferty na visaoferty.pl.

Czytaj także: Android Pay startuje w Nest Banku