Partner serwisuVisa dla biznesu

ERIF


ERIF to biuro informacji gospodarczej. Gromadzi i udostępnia dane, które pomogą odzyskać pieniądze, poznać stan sytuacji finansowej klienta i ocenić kondycję finansową kontrahenta. ERIF zabezpiecza dane, aby nikt nie wykorzystał ich do wyłudzenia. Wspiera ocenę ryzyka związanego z zawieraniem i egzekwowaniem umów. Zbiera także informacje na temat niespłaconych, jak i regulowanych w terminie zobowiązań. Co ważne ERIF typuje również otencjalnie nierzetelnych klientów.
Nowe źródła danych w zdigitalizowanym świecie [Wideo]
23 listopada 2022, 15:21

Jaki potencjał mają nowe źródła danych? Czym jest ERIF data hub? Zapraszamy na rozmowę z Pawłem Kunatem, dyrektorem ds. sprzedaży w obszarze klienta strategicznego w ERIF.

Młodzi częściej niż starsi potrzebują przypomnienia o terminach płatności
18 maja 2022, 14:22

Już niemal co piąte zobowiązanie, które nie zostało uregulowane w ciągu 30 dni po terminie płatności, dotyczy osoby zaliczanej do najmłodszej generacji - wynika z danych ERIF.

Prognozy na 2022 rok w sektorze finansowym [Wideo]
25 lutego 2022, 12:40

Edyta Szymczak, prezes ERIF, udzieliła krótkiego wywiadu, odpowiadając na pytania dotyczące ostatnich wydarzeń na rynku finansowym oraz prognoz na najbliższe miesiące.

Młody klient to najbardziej ryzykowny klient? Fakt czy mit? [PODCAST]
21 września 2021, 12:23

Czym różnią się młodzi konsumenci finansowani przez banki? Jak na rynek wpłynie coraz większa popularność BNPL?

Dane to paliwo napędowe. Ale jak z nich skutecznie korzystać? [Wywiad 2/2]
26 sierpnia 2021, 08:00

Zapraszamy na drugą część wywiadu z Pawłem Burym, kierownikiem departamentu IT w ERIF BIG S.A. Porozmawialiśmy m.in. o cyberbezpieczeństwie i buzzwordach dotyczących cyfrowej transformacji.