Partner serwisuVisa dla biznesu

ERIF


ERIF to biuro informacji gospodarczej. Gromadzi i udostępnia dane, które pomogą odzyskać pieniądze, poznać stan sytuacji finansowej klienta i ocenić kondycję finansową kontrahenta. ERIF zabezpiecza dane, aby nikt nie wykorzystał ich do wyłudzenia. Wspiera ocenę ryzyka związanego z zawieraniem i egzekwowaniem umów. Zbiera także informacje na temat niespłaconych, jak i regulowanych w terminie zobowiązań. Co ważne ERIF typuje również otencjalnie nierzetelnych klientów.
Im częściej klient pyta o finansowanie, tym większy problem z jego spłatą
June 21, 2021, 12:14 PM

ERIF wdraża rozwiązanie o nazwie IG Tracking umożliwiające tracking zachowań potencjalnych klientów w obszarze zainteresowania usługami.

Informacja pozytywna – dane, które wspierają biznes i każdego klienta 
May 21, 2021, 7:20 AM

W dniu 21 maja wypada Dzień Informacji Pozytywnej, który ma na celu uświadomienie konsumentów w tym, jak ważne jest kształtowanie historii kredytowej.

Sfintechowani #43 Informacja pozytywna w BIG - jak mogą na niej skorzystać firmy?
May 21, 2021, 6:00 AM

Rozmowa z Aleksandrą Wilczak-Grzesik, kierowniczką działu klienta instytucjonalnego w ERIF BIG.

Tracking zakupowy konsumenta, czyli „must have” w sprzedaży online
May 6, 2021, 11:59 AM

Wraz z rozwojem rynku e-commerce, prawdziwy rozkwit przeżywają płatności odroczone. W roku 2020 prawie co trzeci duży sklep internetowy oferował możliwość spłaty zakupu w modelu BNPL.

ERIF z usługą banku danych dla e-commerce i fintech
April 15, 2021, 9:10 AM

Jak e-commerce może skorzystać z danych ERIF? I co to ma wspólnego z odroczoną płatnością? Rozmowa z Edytą Szymczak, Prezes ERIF.