Partner serwisuVisa dla biznesu

Smartfony


Smartfony to wielofunkcyjne urządzenia, które umożliwiają m.in. wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości, surfowanie w Internecie oraz nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Najczęściej posiadają ekran dotykowy. Najbardziej znanymi producentami smartfonów na świecie są Samsung, Huawei i Apple. Który smartfon jest najlepszy? Zdania są podzielone, ale niezmiennie najwyższe miejsca w rankingach zwykle zajmują urządzenia Apple, Samsung, Huawei i ostatnio także Xiaomi.
Zbliżają się wakacje. Dzięki tym aplikacjom Twoje dziecko będzie bezpieczne
June 18, 2019, 12:46 PM

Przedstawiamy listę 5 subiektywnie najlepszych i najciekawszych aplikacji do śledzenia swojego dziecka. Chodzi o jego bezpieczeństwo.

Recenzja Honor View 20. Czy warto kupić?
May 27, 2019, 8:46 PM

Czy Honor View 20 to telefon wart swojej ceny? Blisko 2 tys. zł to sporo jak na smartfon chińskiego producenta, ale wbrew pozorom to model wart rozważenia.

Smartfon przyszłości. Jak mogą wyglądać telefony za kilkanaście lat?
May 13, 2019, 3:30 PM

Jeszcze do niedawna największym osiągnięciem technologicznym było umieszczenie aparatu fotograficznego w telefonie oraz dotykowego ekranu.

Bilet w smartfonie. Warszawa wprowadzi nowy system płatności
May 9, 2018, 11:24 AM

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie poinformował o rozpisaniu przetargu na nowy projekt - cyfrową kartę miejską. Ma ona ułatwić nie tylko korzystanie z transportu publicznego, ale także z parkingów publicznych, rowerów miejskich, obiektów sportowych, czy urzędów administracji publicznej.