Partner serwisuVisa dla biznesu

Smartfony


Smartfony to wielofunkcyjne urządzenia, które umożliwiają m.in. wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości, surfowanie w Internecie oraz nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Najczęściej posiadają ekran dotykowy. Najbardziej znanymi producentami smartfonów na świecie są Samsung, Huawei i Apple. Który smartfon jest najlepszy? Zdania są podzielone, ale niezmiennie najwyższe miejsca w rankingach zwykle zajmują urządzenia Apple, Samsung, Huawei i ostatnio także Xiaomi.
Clubhouse udostępnia aplikację na Androida
10 maja 2021, 13:19

Na razie apkę będą mogli pobrać tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, chociaż jej start na innych rynkach ma być kwestią najbliższych dni i tygodni.

Pracownicy przeciętnie 2,5 godziny dziennie przeglądają smartfony zamiast pracować
22 lutego 2021, 13:18

Z raportu Screen Education wynika, że pracownicy przeciętnie spędzają nawet do 2,5 godzin dziennie używając smartfonów w trakcie pracy do celów niezwiązanych z obowiązkami zawodowymi.

Sprzedaż smartfonów spadła o 20%. Huawei pokona Samsunga?
25 sierpnia 2020, 16:43

Huawei lepiej przeszło okres pandemii od Samsunga. Chiński gigant sprzedał jedynie 6,8% mniej telefonów niż rok temu podczas gdy sprzedaż Samsunga spadła o ponad 27%. Do detronizacji brakuje 600 tys. smartfonów.

Czy aplikacja FaceApp faktycznie jest niebezpieczna? Zbadali ją eksperci
23 lipca 2019, 10:00

Skąd wzięły się te oskarżenia? Jednym z powodów była narodowość twórcy FaceApp - autor apki jest Rosjaninem.