Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Roczny pakiet Allegro Smart w obniżonej cenie jest dostępny od 2 listopada do 23 grudnia bieżącego roku.

Abonament Allegro Smart dostępny za 39 PLN rocznie

To zapewne odpowiedź Allegro na propozycję Amazona. W październiku amerykańska spółka udostępniła w Polsce abonament Amazon Prime za cenę 49 PLN – w tej kwocie klient zyskuje dostęp do darmowych dostaw oraz serwisów Prime Video i Prime Gaming.

Pod koniec zeszłego miesiąca Allegro obniżyło także próg minimalnej kwoty zamówienia, objętego darmowymi dostawami Allegro Smart. W ramach pilotażu wybrane grupy klientów mogą korzystać z bezpłatnej dostawy już przy zakupach nawet poniżej 40 PLN (warto dodać, że w przypadku konkurencyjnego Amazon Prime nie ma progu minimalnej wartości zamówienia).

Allegro Smart w cenie 39 PLN dostępne jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Promocyjna oferta obowiązuje od 2 listopada do 23 grudnia bieżącego roku. Programem Smart ma być już objęte ponad 160 mln ofert na platformie Allegro.

Osoby korzystające z Allegro Smart mogą liczyć na darmowe dostawy, bezpłatne zwroty, sobotnie dostawy do paczkomatów bez dodatkowych kosztów, darmowe błyskawiczne dostawy milionów ofert w dniu zakupu z X-press Couriers, specjalne warunki w ramach metody odroczonych płatności Allegro Pay (raty 3 x 0%) oraz na przedsprzedaże i niższe ceny biletów na wydarzenia dostępne na platformie e-bilet.pl.