Partner serwisu Visa dla biznesu

Bank Millennium udostępnia płatności Garmin Pay

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Millennium#Płatności#Wearables
Opublikowano: 20 marca 2020, 12:48 Aktualizacja: 20 marca 2020, 16:06

Klienci Banku Millennium mogą już korzystać z płatności Garmin Pay. Na początek usługa jest dostępna dla posiadaczy kart Visa.

Bank Millennium udostępnia płatności Garmin Pay

O planach Banku Millennium na udostępnienie Garmin Pay pisaliśmy już w zeszłym miesiącu. Teraz bank informuje o oficjalnym debiucie tego rozwiązania na swojej stronie internetowej. Na razie z płatności mobilnych smartwatchami Garmina będą mogli skorzystać właściciele kart Visa. Nie wiadomo kiedy usługa będzie dostępna dla plastików Mastercard.

Garmin Pay w Banku Millennium dla kart Visa

Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację Garmin Connect, w aplikacji rozwinąć listę dostępnych zegarków, wyszukać swój model i połączyć go z aplikacją. Następnie pozostaje już tylko dodać kartę Visa w aplikacji i utworzyć hasło.  Po dodaniu karty w aplikacji Garmin Connect dane karty płatniczej są chronione, a oryginalny numer karty zostaje zastąpiony tokenem – wyjaśnia Bank Millennium.

Z płatności mobilnych Garmin Pay mogą już korzystać klienci takich banków jak PKO BP, Bank Pekao (karty Mastercard), Santander Bank Polska, mBank, Getin Bank (karty Mastercard), ING Bank Śląski, Alior Bank (karty Mastercard), Nest Bank (karty Visa), Bank Pocztowy i Banki Spółdzielcze SGB. Usługę udostępniają także niektóre fintechy – Revolut i TransferWise. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym tekstem, w którym przedstawimy pełną listę banków oferujących Garmin Pay i bliźniaczy Fitbit Pay.

Usługa jest dostępna w zegarkach Garmin z serii: Fenix 6, Venu, Vivoactive 4, Vivomove 3, Legacy Saga, Legacy Hero, tactix Delta, Approach S63, D2 Delta, MARQ, Vivoactive 3, Fenix 5 Plus, oraz w wybranych modelach Forerunner. Ceny najtańszych smartwatchy oscylują w granicach 700-800 złotych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bank-millennium-udostepnia-platnosci-garmin-pay