PayTel chce być jedną z wiodących spółek przetwarzających płatności w Polsce, a dołączenie do grona zarządu Bartosza Beresteckiego ma wznieść ją na wyższy poziom. Nowy CEO posiada odpowiednią znajomość rynku, umiejętności i wiedzę, które pomogą w realizacji celów – czytamy w komunikacie.

Bartosz Berestecki dołącza do PayTel

Bartosz Berestecki to doświadczony manager i radca prawny. Przed dołączeniem do PayTel zasiadał w radzie nadzorczej PayU, a wcześniej był prezesem spółki. W 2010 roku uzyskał dyplom MBA na Uniwersytecie w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Swoją karierę zawodową rozpoczął w warszawskim biurze kancelarii prawniczej White & Case. Następnie kierował działem prawnym i korporacyjnym Deutsche Bank PBC S.A., a także przez trzy lata tworzył i rozwijał polski oddział jednego z banków konsumenckich z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Z kolei PayTel to operator terminali płatniczych, posiadający licencję krajowej instytucji płatniczej wydaną przez KNF. Zgodnie z danymi spółki obsługuje ona ponad 50 tys. terminali i około 9 mln transakcji miesięcznie. Dwa lata temu w PayTel zainwestowała portugalska grupa SIBS.

/RT