Partner serwisu Visa dla biznesu

BGŻ BNP Paribas ponownie poszukuje startupów do współpracy

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BNP Paribas#Start up
Opublikowano: 19 lipca 2018, 08:30 Aktualizacja: 19 lutego 2019, 21:40

Bank BGŻ BNP Paribas poszukuje startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, tym razem umożliwiających proste i przyjazne generowanie umów kredytowych dla obszaru SME.

Rządowy program dla startupów na półmetku. Jak sobie radzi?

Eksperci banku z Zespołu Cyfrowej Transformacji zapraszają obiecujące startupy już 9. sierpnia br., w ramach tzw. Office Hours, na warszawską Pragę do przestrzeni Startberry. 

BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy na kolejne spotkanie z ekspertami

– Podczas zbliżających się Office Hours chcemy spotkać się ze startupami, które mogą nas wesprzeć m.in. w wypracowaniu nowego podejścia do generowania umów kredytowych, ich tworzenia, modyfikacji oraz wersjonowania. Zależy nam również na rozwiązaniach umożliwiających zarządzanie dalszym obiegiem wygenerowanych dokumentów – mówi Izabela Fotyga, dyrektor Biura Produktów Kredytowych MSP w Banku BGŻ BNP Paribas

Podobnie jak w przypadku dotychczasowych spotkań, bank BGŻ BNP Paribas poszukuje zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego proponowane przez nie rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie. Każda z wybranych firm będzie miał 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii. W rozmowach ze startupami wezmą udział managerowie z departamentu MSP Banku BGŻ BNP Paribas.

Office Hours są elementem „Kodeksu Współpracy ze Startupami”, w ramach którego Bank BGŻ BNP Paribas uprościł procedury pozyskiwania nowoczesnych rozwiązań technologicznych od startupów.

Do tej pory odbyło się 7 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: m.in.: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR.

Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, proszone są o przesyłanie zgłoszeń do 31-go lipca br. na adres: [email protected]

BGŻ BNP Paribas/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bgz-bnp-paribas-ponownie-poszukuje-startupow-wspolpracy