Partner serwisu Visa dla biznesu

Billon dołącza do programu akceleracyjnego Sebastiana Kulczyka

Fintek
Fintek
#Blockchain#Fintech
Opublikowano: 4 października 2019, 10:11 Aktualizacja: 4 października 2019, 12:12

Polsko-brytyjski fintech Billon weźmie udział w programie akceleracyjnym InCredibles, prowadzonym przez Sebastiana Kulczyka. Akcelerator obejmuje indywidualny program mentoringowy oraz spotkania z inwestorami między innymi w Londynie i Helsinkach.

Billon dołącza do programu akceleracyjnego Sebastiana Kulczyka

Billon został założony w Wielkiej Brytanii w 2015 r. na bazie wcześniejszego projektu R&D powstałego w Polsce. Dziś w swoich biurach w Londynie i Warszawie zatrudnia zespół ponad 80 osób. Firma posiada licencję wydawcy pieniądza elektronicznego w Wielkiej Brytanii i Polsce. Fintech oferuje rozwiązania z zakresu technologii blockchain.

Fintech Billon w programie akceleracyjnym InCredibles 2019

W ramach akceleratora Billon otrzymał dostęp do indywidualnego programu mentoringowego, w którym praktycy i specjaliści przekażą swoje doświadczenie związane ze skalowaniem biznesu. W ciągu tegorocznej edycji programu InCredibles Billon odbędzie też spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi i inwestorami w kampusie Google w Londynie. Firma wystąpi również w wielkim finale trzeciej edycji InCredibles, który odbędzie się w listopadzie na jednym z najważniejszych na świecie wydarzeń skierowanych do startupów – konferencji SLUSH w Helsinkach.

Oprócz Billona zaproszenie do programu InCredibles na konferencji Inside Trends otrzymały trzy inne firmy: SolHotAir – startup pracujący nad solarnym panelem grzewczym, Prosoma – firma wykorzystująca rzeczywistość wirtualną do terapii psychologicznej osób chorych na nowotwory i Wiperapp – autorzy skutecznego i zgodnego z RODO narzędzia do usuwania danych. Trzecia edycja akceleratora ma objąć w sumie 11 innowacyjnych polskich firm.

InCredibles 2019 to już trzecia edycja akceleratora Sebastiana Kulczyka, prezesa Kulczyk Investments. Pierwsze dwie edycje pozwoliły spośród 729 projektów wyłonić 10 laureatów, którzy dostali wsparcie 60 mentorów przepracowując wspólnie w sumie ponad 200 godzin.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

billon-dolacza-do-programu-akceleracyjnego-sebastiana-kulczyka