Partner serwisu Visa dla biznesu

BLIK startuje z nową kampanią promującą przelewy na numer telefonu

Fintek
Fintek
#BLIK#Płatności
Opublikowano: 4 października 2019, 11:33 Aktualizacja: 4 października 2019, 13:21

Polski Standard Płatności, operator BLIKA – we wspólnej kampanii z bankami – zachęca użytkowników bankowości mobilnej do korzystania z przelewów na  telefon BLIK. To pierwsza tego typu wspólna akcja, w której pojawiają się ambasadorowie różnych banków oraz znany z dotychczasowych przekazów marketingowych BLIKA raper MC Silk.

Już oficjalnie. Mastercard udziałowcem Polskiego Standardu Płatności

Przelew na telefon BLIK dostępny jest obecnie w 7 bankach – użytkownicy mogą w ten sposób natychmiast przekazać sobie pieniądze – za darmo, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – wystarczy znać numer telefonu odbiorcy. Wszystkie udostępniające usługę banki biorą udział we wspólnej kampanii.

Czy jest coś szybszego niż przelew na numer telefonu?

MC Silk po raz kolejny pokazuje, jak wygodny jest BLIK, tym razem zachęca do korzystania z szybkich przelewów na numer telefonu. To najszybszy sposób na przekazanie pieniędzy pomiędzy klientami różnych banków. Właśnie dlatego we wspólnej kampanii pojawiają się także bohaterowie reklam banków udostępniających tę funkcję systemu płatności mobilnych – PKO Banku Polskiego, mBanku, Banku Millennium, Alior Banku, ING Banku Śląskiego, Santander Banku Polska oraz Credit Agricole. Do jego uruchomienia przygotowują się kolejne instytucje, które udostępnią funkcję jeszcze w tym roku.

Kampania w ramach której pojawią się spoty z bohaterami reklam banków udostępniających przelew na telefon BLIK realizowana będzie w internecie. Wspierana jest konkursem #BLIKchallenge, w którym użytkownicy będą zachęcani do przetestowania przelewu na telefon BLIK i pokazania czegoś co może być szybsze. Może być to prawdziwe wyzwanie, ponieważ funkcja BLIKA działa naprawdę bardzo szybko.

Możliwość skorzystania z BLIKA w aplikacjach bankowości mobilnej ma obecnie ponad 90 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych. Udziałowcami spółki PSP jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

blik-startuje-z-nowa-kampania-promujaca-przelewy-na-numer-telefonu