Partner serwisu Visa dla biznesu

Płać BLIKIEM i wygraj nawet 100 tys. złotych

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech#Płatności
Opublikowano: 20 marca 2019, 10:15 Aktualizacja: 28 kwietnia 2019, 15:04

Wystartowała kolejna edycja loterii BLIKOMANIA, w której pula nagród wynosi 1 milion złotych. Wystarczy zarejestrować się w programie i regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia 2019. Codziennie można wygrać 100 lub 1 tys. złotych, a na koniec rozlosowana zostanie nagroda główna w wysokości 100 tys. PLN.

Płać BLIKIEM i wygraj nawet 100 tys. złotych

W ramach BLIKOMANII codziennie przyznawanych jest 47 nagród o wartości 100 zł oraz nagroda w wysokości 1 tys. zł – losowania odbywają się raz w tygodniu. Na koniec rozlosowana zostanie nagroda główna – 100 tys. zł. Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i korzystać z BLIKA (płacić w internecie, wpłacać/wypłacać z bankomatu, przelewać na numer telefonu lub płacić w sklepie stacjonarnym).

Rusza kolejna loteria BLIKOMANIA

To już druga loteria BLIKOMANIA przygotowana przez Polski Standard Płatności. Pierwsza edycja wystartowała w kwietniu zeszłego roku i cieszyła się sporą popularnością. Podczas rejestracji trzeba podać takie dane jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, aplikację swojego banku, czy numer PESEL.

W ubiegłym roku Polacy zapłacili BLIKIEM ponad 91 mln razy na łączną sumę przekraczającą 12 mld złotych. Dla porównania w roku 2017 suma wszystkich transakcji BLIKIEM wyniosła zaledwie 4,5 mld PLN.  W całym 2019 roku odnotowano 66,2 mln transakcji w Internecie, 14,6 mln wpłat i wypłat w bankomatach, 5,18 mln przelewów na numer telefonu oraz 5,04 mln transakcji w terminalach płatniczych. System jest dostępny w blisko 20 tys. bankomatów.

Ostatnio w centrum uwagi znalazły się jednak przelewy na numer telefonu. Polski Standard Płatności wykonał testową integrację z systemem SPL, co pozwoli na wykonywanie transakcji międzynarodowych, znając jedynie numer telefonu odbiorcy. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

blikomania-blik-nagrody-platnosci