Nowa wersja aplikacji Cinkciarz.pl do obsługi kart wielowalutowych wprowadza nową metodę płatności – za pomocą PayPala, a także poprawia stabilność działania apki. Warto przypomnieć, że wcześniej płatności PayPal zostały wprowadzone w serwisie Cinkciarz.pl, służącym do wymiany walut.

Płatności PayPal dostępne dla kart wielowaluotwych Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl udostępnił aplikację i kartę wielowalutową na początku października. W promocji na start wydanie karty jest darmowe, a oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest także wersja wirtualna. Za pomocą karty można płacić w ponad 160 walutach, wypłacać pieniądze z bankomatów w kraju i na świecie, a także zyskać dostęp do darmowych rachunków nawet w 20 walutach.

Z kartą wielowalutową Cinkciarz.pl możesz wygodnie płacić w sklepach i wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i na całym świecie. Realizuj transakcje w dowolnej walucie, a środki na karcie zostaną automatycznie przewalutowane po atrakcyjnym kursie wymiany – czytamy w sklepie Google Play.

Aplikacja pozwala na kontrolowanie wydatków, ustawiając indywidualne limity transakcji. Można włączać i wyłączać płatności zbliżeniowe i zagraniczne w dowolnym momencie, zmieniać PIN, a gdy zajdzie taka potrzeba szybko zablokować kartę. Dodatkowo Cinkciarz.pl zapowiada, że w już na początku 2021 roku kartę będzie można podpiąć po portfeli Apple Pay i Google Pay.