Colliers Mobility Pass to dostęp do globalnej sieci ponad 5 tys. nowoczesnych przestrzeni w 70 krajach. Polscy operatorzy coworkingowi, którzy już przystąpili do projektu, to: Brain Embassy, Business Link, City Space, NewWork oraz Rise.pl.

Colliers Mobility Pass – rozwiązanie wchodzi na polski rynek

Colliers Mobility Pass to nowa formuła, której w Polsce do tej pory nie było. To łatwy sposób na elastyczną pracę poprzez rezerwację na żądanie biurek, gabinetów prywatnych i sal konferencyjnych w dowolnym miejscu na świecie. Dostępna jest również możliwość zarezerwowania tzw. Huba, czyli określonej, stałej powierzchni w danym coworku, do której dostęp mają tylko osoby z danej firmy czy zespołu – czytamy w komunikacie.

– Ponadto pracodawca ma do dyspozycji platformę analityczną, dzięki której może sprawdzić, które biura coworkingowe najchętniej wybierają jego pracownicy, co umożliwia dostosowanie modelu do realnych potrzeb najemcy – mówi Renata Hartle, manager ds. strategii flex office i rozwiązań technologicznych w Colliers International.

To ciekawe rozwiązanie, szczególnie w czasie pandemii koronawirusa. Wiele firm zrezygnowało z wynajmu powierzchni biurowych i oddelegowało pracowników do pracy zdalnej. Pomimo tego wciąż może pojawić się konieczność zorganizowania spotkania biznesowego, czy szkolenia (nie wszystko można zrobić online).

/RT