Partner serwisu Visa dla biznesu

Cyfrowe rewolucje w mBank. Do wygrania nawet 100 tys. zł

Fintek
Fintek
#Bankowość#e-commerce#Koronawirus#mBank
Opublikowano: 23 czerwca 2020, 15:43 Aktualizacja: 23 czerwca 2020, 15:43

mBank ruszył z kampanią społeczną Cyfrowe rewolucje, której celem jest pomoc firmom rozwinąć skrzydła w e-commerce. Firmy, które wezmą udział w konkursie, mogą wygrać nawet 100 tys. zł.

mBank

Bezpłatny dostęp do ekspertów i bazy materiałów edukacyjnych  oraz szansa na wygranie dwóch głównych nagród o wartości po 100 tys. zł  na „cyfrową rewolucję”. Dzisiaj startuje  kampania społeczna mBanku skierowana do firm o obrotach do 50 mln zł. Udział w konkursie można wziąć do 22 lipca br.

Wielka szturm na e-commerce

W ramach kampanii, której wspiera mikro-, małe i średnie firmy w rozwinięciu działalności w e-commerce. Centralnym miejscem kampanii jest edukacyjna strona internetowa www.mbank.pl/cyfrowerewolucje. Znajdują się na niej dostępne bez ograniczeń materiały poradnikowe: artykuły eksperckie, webinaria i raporty branżowe.

Na stronie można też złożyć zgłoszenie do konkursu, w którym do wygrania są  dwa pakiety specjalistycznych usług o wartości 100 tys. zł każdy oraz 10 nagród o wartości 10 tys. każda. Partnerem merytorycznym kampanii jest Izba Gospodarki Elektronicznej, a partnerem konkursu – Mastercard. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej kampanii do 22 lipca br.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

cyfrowe-rewolucje-w-mbank-do-wygrania-nawet-100-tys-zl