Aby wygrać kod do Audioteki, wystarczy zrobić miejsce w Paczkomacie, odebrać przesyłkę do 2 godzin i zarejestrować ją na stronie www.szybkiepolowanie.pl. Każdy szybki odbiór sprawia, że swoje przesyłki szybciej otrzymają również inni klienci – czytamy na blogu InPost.

Darmowy dostęp do Audioteki dla klientów InPost

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy odebrać przesyłkę do 2 godzin od momentu otrzymania powiadomienia o jej dostarczeniu. Następnie trzeba zarejestrować numer przesyłki na stronie www.szybkiepolowanie.pl, dzięki czemu otrzymamy unikatowy kod do zrealizowania pod adresem promo.audioteka.com.

Kod umożliwia bezpłatny dostęp do serwisu Audioteka, w którym znajdziemy prawie 2 tys. audiobooków. Darmowy dostęp będzie obowiązywał przez 30 dni. Promocja trwa do 15 kwietnia, a otrzymany kod można aktywować do 15 maja.

Inicjatywa ma związek z pandemią koronawirusa. W tym okresie zapotrzebowanie na usługi InPost mają być znacznie większe niż wcześniej, a to oznacza problem z przepełnieniem Paczkomatów. Między innymi dlatego firma przyśpieszyła wdrożenie weekendowych dostaw w ramach usługi „Paczka w Weekend” oraz udostępniła klientom kolejny kanał kontaktu – za pośrednictwem aplikacji WhatsApp (apka dołączyła tym samym do Messengera i Asystenta Google).

InPost uruchomił także usługę pozwalającą na odbierania i nadawanie urzędowych dokumentów za pomocą Paczkomatów. Na początek specjalne urządzenie pojawiło się w Gorzowie Wielkopolskim, w ramach współpracy z tamtejszym Urzędem Miasta.