Liczba miejsc podczas Fintech Brunch #3 jest ograniczona. Osoby lub firmy zainteresowane uczestnictwem, współpracą albo prelekcją zachęcamy do kontaktu: m.dabrowski@klangmedia.pl.

Fintech Brunch #3 odbędzie się w Klubokawiarni Miłość, przy ulicy Kredytowej w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się 7 listopada o godzinie 11.00. Fintech Brunch to konferencje praktyczne, w związku z czym stawiamy na prezentację gotowych rozwiązań i case’ów, które mogą ułatwić firmom z branży kooperację w tym elastycznym środowisku. Jest to świetne miejsce do tego, aby nawiązać interesujące kontakty, nauczyć się czegoś i dodatkowo pochwalić własnymi osiągnięciami.

prelegenci Fintek Brunch #3

Fintech Brunch #3 – nie może Was zabraknąć

Na trzecie spotkanie z cyklu Fintech Brunch zaprosiliśmy przedstawicieli takich firm jak Revolut, Nest Bank, Vivus, Twisto, Przelewy24, Kontomatik, CRIF, Nethone, czy Provema.

W prelekcji rozpoczynającej spotkanie, redaktor naczelny Fintek.pl Łukasz Piechowiak przedstawi najważniejsze wydarzenia z perspektywy sektora FinTech, które miały miejsce w bieżącym roku. Następnie Revolut opowie o swoim sukcesie i o tym, jak udało im się pozyskać 700 tys. użytkowników w Polsce w dwa lata.

Open banking od kulis

W kolejnych wystąpieniach eksperci Nest Banku poruszą zagadnienia dotyczące otwartej bankowości w dobie dyrektywy PSD2. O nowych przepisach i open bankingu posłuchamy także z perspektywy fintechu Kontomatik – jego przedstawiciele opowiedzą o tym, jak pozyskiwali niezbędne licencje i jak przygotowali się do nowej rzeczywistości na rynku finansowym. Nie zabraknie także tematów związanych z e-commerce, płatnościami online, cyberbezpieczeństwem i przeciwdziałaniu fraudom.

Trudne tematy nie muszą oznaczać, że rozmowy też muszą być trudne. Na Fintech Brunch szczególną uwagę przykładamy do otwartych form prezentacji i paneli. Im więcej pytań, tym więcej odpowiedzi.