28 listopada 2018, 09:00:Impact fintech'18 - Łódź

Fintech Dragons Day 2017

Fintech Dragons Day 2017

29 czerwca będzie miała miejsce konferencja, która powinna stać się obowiązkowym miejscem dla wszystkich startupów fintechowych w Polsce. W Warszawie pojawią się prezentacje ekspertów dotyczących sztucznej inteligencji i PSD2 oraz konkurs dla fintechowych startupów. Nad wszystkim swój patronat objął Fintek.pl.

Fintech Trends organizuje całodzienną konferencję złożoną z eksperckich prezentacji, debaty dotyczącej przyszłości finansów, konkursu dla fintechowych startupów oraz szkolenia, uczącego jak przygotować prezentacje i szukać inwestora.

Czytaj także: Natychmiastowe płatności w Unii Europejskiej. EBC uruchomi nowy system TIPS

Ciekawe prelekcje podczas Fintech Dragons Day 2017

Jako prelegencie wystąpią między innymi Rudradeb Mitra, przedsiębiorca z dyplomem matematyki z Cambridge, który pokaże studium przypadku w obszarze analityki predykcyjnej. Mariusz Ożga, z ekspercką wiedzą w dziedzinie strategii bankowych opowie o obszarach współpracy między firmami fintech i instytucjami finansowymi po wejściu PSD2. Kacper Wikieł, założyciel Getline.io opowie o procesie Initial Coin Offering (ICO) w obszarze kryptowalut. Bardzo ciekawa wydaje się debata, podczas której eksperci m.in. Anna Maj z PayTech Consulting i Michał Miszułowicz z BNP Paribas, wypowiedzą się na temat przyszłości świata finansów, gdzie swoją rolę zaczyna odgrywać Facebook czy Amazon.

Następnie odbędzie się konkurs na najbardziej perspektywistyczne startupy fintech. Czwórka „Dragonów” to Marzena Bielecka z Experior Venture Fund, Piotr Smoleń z Data Ventures, Michael Mellinghoff z Techfluence i Fintech Forum oraz Adam Jerusalimcew z HardGamma Ventures.

Fintech Trends zaprasza wszystkich zaiteresowanych. Bilet kosztuje jedynie 9 EUR, a w cenie jest pizza i przekąski. Więcej informacji i zapisy na stronie: http://fintechtrends.co/fintech-dragons-day/.