Cinkciarz.pl udostępnił w Cinkciarz Pay nową metodę płatności – Google Pay. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów płacenia on-line w sklepach internetowych. Żeby korzystać z tego rozwiązania, kupujący musi tylko dodać kartę do swojego konta Google (debetową lub kredytową). Dzięki Google Pay, klient nie musi już zapamiętywać wszystkich danych karty i wypełniać formularzy.

Cinkciarz.pl wprowadza Google Pay do Cinkciarz Pay

Klienci sklepów, korzystających z Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut – łącznie 28. Ofertę Cinkciarz.pl dla biznesu szczególnie mając doceniać sklepy, obsługujące klientów z różnych krajów, którzy chcą płacić swoją walutą lokalną. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep nadal może otrzymywać płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w złotych), jednocześnie dając swoim klientom możliwość płacenia w walucie ich karty czy rachunku bankowego – np. dolarach.

Obecnie w Cinkciarz Pay dostępne są już oprócz Google Pay m.in.: BLIK, karty Visa, MasterCard i American Express, Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL, UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić również płatności za pomocą PayPal, a także Apple Pay.

– Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem oferty dla e-commerce i dostarczamy kolejne funkcjonalności. Zależy nam na tym, aby kupujący on-line mieli w sklepach wiele ulubionych metod płatności do wyboru i nie martwili się o kursy wymiany walut – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.