– Dotychczasowe edycje Szybkiego Polowania spotkały się z Waszym entuzjazmem, dlatego kontynuujemy akcję, jednocześnie podwajając nagrody! Startuje Szybkie Polowanie 3 – akcja, w której motywujemy Was do szybkiego odbioru paczek z Paczkomatu, a tym samym do zrobienia miejsca w skrytce innym zamawiającym – czytamy w komunikacie.

Szybkie polowanie od InPostu

Już od 14 maja można wziąć udział w trzeciej edycji promocji. Do zdobycia jest 90 dni bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji w serwisie streamingowym TIDAL Premium dla nowych użytkowników oraz bon 50 zł do wykorzystania w sklepie online na eobuwie.pl przy zakupach powyżej 200 zł.  Promocja potrwa do 22 maja.

Jak skorzystać z oferty InPost? Dostajemy powiadomienie o tym, że nasza paczka została doręczona do Paczkomatu. Musimy ją odebrać w ciągu dwóch godzina od otrzymania powiadomienia. Numer przesyłki rejestrujemy na stronie szybkiepolowanie.pl. Dzięki temu otrzymujemy wskazane nagrody.

Bon 50 zł do eobuwie.pl możesz wykorzystać przy zakupach powyżej 200 zł. Aby wykorzystać 90 dni do serwisu streamingowego TIDAL Premium za darmo musisz zarejestrować się jako nowy użytkownik.

We wcześniejszej edycji promocji za szybkie obieranie przesyłek z Paczkomatów InPost oferował darmowy dostęp do serwisu Audioteka.