Już oficjalnie. iPhone 11 zostanie zaprezentowany 10 września

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Apple#iPhone#Smartfony
Opublikowano: 30 sierpnia 2019, 12:57 Aktualizacja: 30 sierpnia 2019, 14:21

Obyło się bez niespodzianki. iPhone 11 zostanie zaprezentowany już 10 września – wynika z zaproszeń rozsyłanych przez Apple. Konferencja rozpocznie się o 19.00 czasu polskiego. Jakie nowości planuje firma z Cupertino?

Rewolucji raczej nie będzie. Apple pokaże trzy modele nowych smartfonów: iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max i iPhone 11 R. Główna nowość to potrójny aparat, w który zostaną wyposażone dwa pierwsze (najdroższe) modele. Aparat ma robić jeszcze lepsze i ostrzejsze zdjęcia, które będzie można poddać natychmiastowej obróbce.

Kiedy nowy iPhone 11? Apple pokaże smartfony już 10 września

Apple poprawiło także działanie Face ID, zwiększyło pojemność baterii, dopracowało ładowanie bezprzewodowe i wyposażyło w ekran OLED także najtańszy model 11 R. Niektóre przecieki zza oceanu sugerują, że firma z Cupertino może zaprezentować także nowe ekrany smartfonów wykonane w technologii microLED. Więcej o planowanych nowościach w iPhone 11 można przeczytać w podlinkowanym tekście.

PRZEJDŹ DO SKLEPU APPLE I CIESZ SIĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘTEM

Już na pierwszy rzut oka widać, że rewolucji technologicznej raczej nie będzie. Szczególnie, że według medialnych doniesień z USA nowe iPhone’y nie będą wyposażone w moduł 5G. Obok ceny (do której zaraz przejdziemy) największe emocje wśród obserwatorów wzbudza fakt, że iPhone wciąż będzie posiadał notcha – czyli wcięcie na przednim ekranie, na którym umieszczony jest aparat do robienia selfie. Faktycznie, istna tragedia…

No dobrze, ale ile w takim razie będą kosztowały nowe smartfony od Apple? Według najnowszych prognoz najdroższy iPhone 11 Pro Max ma kosztować w Polsce ponad 5,5 tys. złotych. Z kolei „średni” iPhone 11 Pro ma stanowić wydatek rzędu 5 tys. PLN. Najtańszy będzie oczywiście model budżetowy, czyli iPhone 11 R – zapłacimy za niego około 4 tys. złotych.

Kliknij by kupić sprzęt Apple


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

juz-oficjalnie-iphone-11-zostanie-zaprezentowany-10-wrzesnia