Partner serwisu Visa dla biznesu

Karty Maestro w Aion Banku

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Bankowość#Fintech
Opublikowano: 14 maja 2020, 13:19 Aktualizacja: 21 maja 2020, 16:09

Aion Bank poinformował w komunikacie o udostępnieniu kart z logiem Maestro. Kartę można zamówić z poziomu aplikacji mobilnej – zarówno w wersji wirtualnej, jak i fizycznej.

Karty Maestro w Aion Banku

O starcie Aion Banku informowaliśmy w lutym bieżącego roku. To nowy projekt Wojciecha Sobieraja, wieloletniego prezesa Alior Banku. Siedziba nowego challenger banku mieści się w Belgii.

Aion Bank udostępnia karty Maestro

W komunikacie rozesłanym do klientów Aion poinformował o udostępnieniu kart Maestro. Użytkownicy mogą zamówić kartę wirtualną i płacić nią od razu dzięki Apple Pay i Google Pay. Można także zamówić fizyczny plastik, który trafi do nas za pośrednictwem kuriera lub poczty. Tym samym karty Maestro dołączyły do plastików z logiem Mastercard, wydawanych przez Aion już wcześniej.

Belgijski fintech działa w modelu subskrypcyjnym, co oznacza, że za miesięczną opłatę w wysokości 19 euro klient otrzyma dostęp do wszystkich usług oferowanych przez Aion. Chodzi o takie usługi jak wymiana walut, dostęp do bankomatów na całym świecie, nowoczesne zarządzanie finansami, lokaty i pożyczki, czy zaawansowane technologie. Depozyty są chronione do kwoty 100 tys. EUR. Założenie konta zajmuje około 5 minut.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

karty-maestro-w-aion-banku