Partner serwisu Visa dla biznesu

Konto na Netflixie i Spotify doładujesz z poziomu iPKO

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#PKO BP
Opublikowano: 18 kwietnia 2019, 10:00 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 14:59

Klienci PKO Banku Polskiego mogą już kupować karty podarunkowe z poziomu serwisu transakcyjnego iPKO. W ten sposób można doładować swoje konto na takich platformach jak Spotify, Netflix, PlayStation, czy Nintendo.

Karty podarunkowe zawierają kody, które można wymienić na na subskrypcje lub usługi dostępne na wybranych platformach. Taka forma doładowania pozwala niemal natychmiast korzystać z dostępnych gier, programów, muzyki czy filmów.

Karty podarunkowe w serwisie iPKO

Od wczoraj w iPKO dostępne są następujące karty podarunkowe: Netflix, Xbox, Xbox GamePass, Xbox Live Gold, Nintendo eShop, Spotify Premium, PlayStation Network, PlayStation Plus, Google Play, Office 2016 i Office 365.

Aby kupić kartę podarunkową w serwisie transakcyjnym PKO Banku Polskiego wystarczy zalogować się do konta, wejść w zakładkę „Doładowania” i wybrać „Karty podarunkowe”. Następnie określić kwotę doładowania i zatwierdzić ją kodem jednorazowym. Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana karta z kodem doładowującym.

Bankowe serwisy transakcyjne i aplikacje mobilne stały się platformami wielozadaniowymi. Z poziomu bankowości elektronicznej można doładować telefon, opłacić rachunki, załatwić sprawy urzędowe (logując się do Profilu Zaufanego), kupić ubezpieczenie, a niedługo także zaopatrzyć się w bilety komunikacji miejskiej – taką nowość planuje właśnie PKO Bank Polski. Na marginesie warto wspomnieć, że ostatnia nowinka w serwisie iPKO to możliwość zastrzeżenia swojego dokumentu tożsamości (w razie jego zgubienia, bądź kradzieży)

Z kolei na początku bieżącego roku największy polski bank wprowadził inną ciekawą funkcję – z poziomu aplikacji IKO można wspierać akcje charytatywne. Odbywa się to w formie zlecenia stałego, a to oznacza, że co miesiąc z naszego rachunku będzie pobierana stosowna kwota na rzecz danej fundacji. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

/Rafał Tomaszewski


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

karty-podarunkowe-ipko-netflix-spotify