Partner serwisu Visa dla biznesu

Kolejne miasta dołączają do promocji mPay i Mastercard

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Mastercard
Opublikowano: 6 września 2018, 10:37 Aktualizacja: 5 maja 2019, 21:43

Promocja mPay i Mastercard zostaje rozszerzona na dwa kolejne miasta. Bilety komunikacji miejskiej za symboliczną złotówkę można już kupować w Łomży i w Lesznie.

Kolejne miasta dołączają do promocji mPay i Mastercard

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o o wznowieniu promocji „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”. Początkowo promocja była dostępna dla mieszkańców Białej Podlaskiej, Żywca, Zgierza i Świnoujścia.

Bilety za złotówkę w Lesznie i w Łomży. Promocja mPay i Mastercard już w sześciu miastach

W Lesznie za pomocą mPay można kupować bilety jednorazowe, a w Łomży jednorazowe, dobowe godzinowe, 10-dniowe oraz miesięczne. Dzięki promocji powitalnej wybrane bilety kosztują tylko złotówkę.

Promocją objęte są bilety MZK Leszno i MPK Łomża, których standardowe ceny nie przekraczają 3 zł. W czasie trwania akcji mPay i Mastercard pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł. Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

W celu skorzystania z oferty należy pobrać i zainstalować aplikację mPay oraz dokonać płatności kartą zarejestrowaną w portfelu Masterpass. Co ważne, zapłacić można także w inny sposób (na przykład przez mPay Wallet), ale karta którą obciążamy musi być zarejestrowana w portfelu Masterpass.

Warto też przypomnieć o innym ciekawym wdrożeniu mPay. Od lipca w aplikacji można kupować bilety do warszawskiego ZOO. Zakupu można będzie dokonać w drodze lub tuż przed samą wizytą w ZOO. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

kolejne-miasta-dolaczaja-do-promocji-mpay-i-mastercard