Klienci największego polskiego banku mogą już uzyskać dostęp do Internetowego Konta Pacjenta z poziomu iPKO. Logując się do bezpłatnej aplikacji Ministerstwa Zdrowia można między innymi odebrać e-receptę SMS-em lub mailem i sprawdzić dawkowanie przepisanych leków. Dodatkowo z poziomu bankowości internetowej można także wygenerować zaświadczenie o niezaleganiu w opłacaniu składek ZUS.

Nowe funkcje w bankowości internetowej iPKO

To nie wszystkie nowości. PKO BP przygotował także ułatwienia dla przedsiębiorców w postaci łatwiejszych wniosków o konta firmowe, dostępnych z poziomu iPKO. Jeżeli cokolwiek wzbudzi wątpliwości przedsiębiorcy, może on zamówić rozmowę telefoniczną, a konsultant z banku oddzwoni i pomoże dokończyć wniosek.

otwórz konto za zero z najlepszą aplikacją bankową

PKO Bank Polski wprowadził również nowe rozwiązania z zakresu przelewów z negocjowanym kursem waluty. Przed rozpoczęciem obsługi przelewu, bank automatycznie sprawdzi, czy klient ma podpisaną wymaganą umowę ramową. Taką umowę można podpisać online w iPKO Dealer lub w dowolnym oddziale banku. PKO BP obniżył także opłaty za realizację wybranych przelewów – teraz z przelewy SEPA typu „spot” i „tomnext” zapłacimy tyle samo co za przelewy krajowe.

Z poziomu bankowości internetowej iPKO można już także uzyskać dostęp do wcześniejszej spłaty pożyczki. W sekcji Oferty i Wnioski należy wybrać Dyspozycje/Zaświadczenia, następnie wskazać dyspozycję „Całkowita spłata pożyczki”.

ZAŁÓŻ konto I KORZYSTAJ W IPKO