Partner serwisu Visa dla biznesu

mBank zmienia regulamin. Pojawią się nowości w kartach

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech#mBank
Opublikowano: 20 lutego 2020, 11:49 Aktualizacja: 21 lutego 2020, 10:24

mBank poinformował o kilku zmianach w regulaminie. Dotyczą one przede wszystkim kart płatniczych i wcześniejszej spłaty kredytu.

Badanie mBanku: Większość internautów wciąż nie wie jak zareagować na cyberatak

W komunikacie na stronie mBanku czytamy, że w związku ze zmianą regulaminu klienci będą mogli włączyć nowe usługi na swoich kartach płatniczych. Oba rozwiązania przydadzą się w trakcie zagranicznych podróży.

Nowe usługi na kartach płatniczych mBanku

Pierwsza nowość to opcja włączenia blokady, dzięki której użytkownik będzie chroniony przed wypłatą z bankomatu, który oprócz prowizji pobiera dodatkową opłatą za taką transakcję. Druga funkcja to usługa wielowalutowa mBanku, którą będzie można włączyć nawet wtedy jeśli nie posiadamy kont walutowych.

Wkrótce klienci mBanku będą mogli także zamówić eKartę, czyli wirtualną kartę bez plastikowej wersji. Jej dane zobaczymy w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej. Dodatkowo dla wygody użytkowników mBank połączył regulamin usługi wypłat ze wszystkich bankomatów z regulaminem kart. Dzięki temu szybciej i w jednym miejscu będzie można znaleźć informacje o usługach do naszych kart – czytamy w komunikacie.

Kolejne zmiany dotyczą wcześniejszej spłaty pożyczki. Jeśli wcześniej spłacimy kredyt gotówkowy, samochodowy, mPożyczkę lub kredyt hipoteczny (którego umowę podpisaliśmy po 21 lipca 2017 roku) możemy złożyć dyspozycję o zwrot części kosztów, jakie pobrał mBank. Taką dyspozycję można złożyć za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, mLinii, czy wizyty w placówce.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mbank-zmienia-regulamin-pojawia-sie-nowosci-w-kartach