Partner serwisu Visa dla biznesu

Miał być nowy kantor, a jest awaria. Klienci Aliora narzekają na usterki

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Alior#Płatności
Opublikowano: 15 lipca 2019, 15:18 Aktualizacja: 15 lipca 2019, 15:18

Już dzisiaj Alior Bank miał pokazać nową odsłonę swojego Kantoru Walutowego. Niestety od rana klienci muszą mierzyć się z awarią, która uniemożliwia między innymi logowanie do systemu transakcyjnego.

Awaria w Alior Banku. Problemy z logowaniem do serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej i kantoru

– Aktualnie u części klientów mogą występować problemy z zalogowaniem się do systemu transakcyjnego lub też jego wolnym działaniem. Wkrótce przywrócimy stabilne działanie systemu. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności – czytamy na stronie Alior Banku.

Awaria Kantoru Walutowego od Alior Banku

Awaria trwa od wczesnych godzin porannych. Wielce prawdopodobne, że zaistniała sytuacja ma związek z nowymi funkcjami przygotowanymi przez Alior Bank. Tak długa niedyspozycja systemu spotyka się ze sporym zdenerwowaniem klientów, którzy od około godziny 8.00 nie mogą korzystać z Kantoru Walutowego.

Awaria może być o tyle dotkliwa, że Kantor Walutowy jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych – nie trzeba posiadać rachunku w Alior Banku, aby korzystać z systemu. Docelowo kantor ma być dostępny z poziomu nowej , dedykowanej aplikacji mobilnej. Serwis zostanie także wzbogacony o Kartę Wielowalutową Alior Banku, umożliwiającą bezprowizyjne płatności zagraniczne.

Jakie nowości proponował Alior Bank w swoim Kantorze Walutowym? Poprzez serwis transakcyjny użytkownicy będą mogli dzielić się między sobą płatnościami i wykonywać przelewy, wpisując jedynie numer telefonu albo e-mail odbiorcy. Z poziomu serwisu użytkownicy kupią też ubezpieczenie turystyczne „PZU Pomoc w podróży”. Kantor zyska także nowy wygląd, a strony portalu informacyjnego i transakcyjnego staną się w pełni responsywne.

Niestety na razie znaczna część klientów nie mogła jeszcze przetestować wszystkich nowości.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mial-byc-nowy-kantor-a-jest-awaria-klienci-aliora-narzekaja-na-usterki