W komunikacie czytamy, że Emirates NBD szuka fintechów, które będą w stanie zaprezentować innowacyjne rozwiązania dla klientów banku z sektora MŚP. Chodzi między innymi o rozwiązania dostępne z poziomu bankowej aplikacji mobilnej.

Emirates NBD ma wyzwanie dla fintechów

Finałowe Demo Day odbędzie się 23 stycznia 2020 roku, a wyłonieni zwycięzcy zostaną zaproszeni na World Retail Banking Summit w Dubaju. Wydarzenie rozpocznie się 10 lutego, a w jego trakcie zwycięskie fintechy będą mogły zaprezentować swoje rozwiązania wspólnie z ekspertami Emirates NBD i Efma. Zgłoszenia są przyjmowane pod tym linkiem.

Emirates National Bank of Dubai to jeden z największych banków na Bliskim Wschodzie pod względem aktywów. Co ciekawe bank współpracował już z polskimi fintechami – w 2017 roku realizował on wspólne projekty ze spółkami Ailleron i Artegence (z grupy Efigence). Ailleron przygotował dla Emirates NBD usługę wideo bankingu, a Artegence nowoczesny system transakcyjny.

O współpracy z Emirates NBD opowiedział nam Marek Lesiak, prezes oraz dyrektorem technologii w Efigence. Zachęcamy do lektury podlinkowanego wywiadu.