Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowa funkcja w aplikacji Twisto. Można już skorzystać z cashbacku

Fintek
Fintek
#Fintech#Płatności
Opublikowano: 6 lutego 2020, 10:11 Aktualizacja: 6 lutego 2020, 11:57

Od dziś posiadacze aplikacji Twisto mogą korzystać z nowej funkcji – cashback. Umożliwia ona uzyskanie zwrotu nawet do 10% wartości zakupu w ponad 850 sklepach i serwisach internetowych. Chodzi między innymi o allegro, booking.com, eobuwie.pl, aliexpress, notino, empik.com, ebay, born2be, answear, groupon i zooplus.

Google Pay dostępne dla wszystkich klientów Twisto. Można zamówić też kartę wirtualną

Aby skorzystać z usługi należy wejść do aplikacji Twisto lub zalogować się do konta online i stamtąd przejść na stronę sklepu, a następnie dokonać zakupu. W zależności od wybranego sprzedawcy, cashback zostanie zrealizowany w terminie od dwóch do kilku tygodni. Zwrot nastąpi w formie punktów Twisto, które mogą być przeznaczone na dowolny zakup. Jeden punk ma równowartość 1 zł.

Cashback w aplikacji Twisto

Dostępne promocje i wartość cashback w poszczególnych sklepach klienci mogą sprawdzać na bieżąco w aplikacji, w zakładce Benefity. Operatorem usługi cashback oferowanej przez fintech jest firma Tipli – czytamy w komunikacie.

To kolejna nowość wprowadzona przez Twisto. Wcześniej firma udostępniła użytkownikom funkcję Twisto Split, która pozwala podzielić rachunek między kilka osób. Już wkrótce w aplikacji pojawią się płatności Google Pay, a niedługo później Apple Pay. Fintech pracuje również nad wdrożeniem możliwości rozłożenia zakupy na raty jednym kliknięciem – zdradza Renata Salata, Chief Growth Offficer w Twisto.

Aby korzystać z karty Twisto należy pobrać aplikację na telefon i zarejestrować się. Po otrzymaniu miesięcznego limitu można robić zakupy. Limit przyznawany jest na podstawie deklaracji klienta oraz ocenie jego zdolności kredytowej i może sięgać kilku tysięcy złotych. Aplikacja i karta są darmowe, bez względu na liczbę wykonanych transakcji. Z Twisto można bezpłatnie odroczyć termin zapłaty za zakupy do 45 dni, a za granicą transakcje są rozliczane po atrakcyjnym kursie wymiany, bez opłat i prowizji.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-funkcja-w-aplikacji-twisto-mozna-juz-skorzystac-z-cashbacku