Co najważniejsze, nowa metoda płatności – Google Pay, została włączona wszystkim Sprzedawcom udostępniającym płatności kartą w swoim e-sklepie.

E-portfel od Google

Google Pay to nic innego jak konto Google, które pełni rolę elektronicznego portfela z zapisanymi w nim kartami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze.

Jak zapłacić Google Pay?

Nic prostszego! Robiąc zakupy online wystarczy wybranie przycisku z logo Google Pay na panelu transakcyjnym Tpay.com lub na stronie e-sklepu. Płatność zostanie zrealizowana poprzez kartę zapisaną na bezpiecznym koncie Google, tak aby Twoje konto i dane osobowe były cały czas automatycznie chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

Darmowe wdrożenie

Za sprawą integracji Tpay.com każdy Sprzedawca, którego operatorem płatności online jest Tpay.com, udostępniający płatności kartą w swoim e-sklepie, umożliwia swoim klientom wybór nowej metody płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym lub na stronie swojego sklepu. Co ważne, nowe rozwiązanie przygotowane przez Tpay.com nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy po stronie Sprzedawcy, a co za tym idzie Google Pay został zintegrowany z istniejącym systemem transakcji bez dodatkowych kosztów. To niewątpliwie ważny wyróżnik dla Sprzedawców oferujących swoje produkty i usługi w Internecie – zyskali bowiem dodatkową przewagę wyróżniającą ich spośród konkurencji.

– To dobra wiadomość dla klientów praktycznie z całego świata, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze. Dzięki nowej metodzie płatności Sprzedawca zyskuje nowe możliwości sprzedaży o zasięgu transgranicznym, powiększając grono zadowolonych klientów i ograniczając porzucone koszyki, zwiększając tym samym konwersję w swoim e-biznesie. Bardzo się cieszę, że Tpay.com ma możliwość współpracy z tak znanym, globalnym partnerem jak Google i wdraża najnowsze rozwiązania płatnicze, które naszym płatnikom pozwalają zaoszczędzić bezcenny czas. Przekornie stwierdzę, że zapewniamy przyszłość płatności już dziś! – komentuje Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. – właściciela marki Tpay.com.

Czym jest Tpay.com?

Właścicielem systemu płatności internetowych i mobilnych pod marką Tpay.com jest Krajowy Integrator Płatności S.A. Podstawowym celem spółki jest prowadzenie platformy rozliczeniowej i integracja wszystkich możliwych metod płatności dostępnych w Polsce, pod kątem operacji płatniczych wykonywanych na rzecz sprzedawców i usługodawców oferujących swoje produkty i usługi za pośrednictwem Internetu w nieograniczonym zakresie czasowym (24/7/365), a także wprowadzanie nowoczesnych technologii, ułatwiających dokonywanie płatności i zwiększających bezpieczeństwo transakcji realizowanych online. Klienci, którzy korzystają z systemu Tpay.com to m.in. eSky, Merlin.pl, Nextbike, Lacoste, Glodny.pl, Traficar oraz Jakdojade.pl.