Partner serwisu Visa dla biznesu

Odroczone płatności PayPo w sklepach Reserved, House i Cropp

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#e-commerce#Fintech
Opublikowano: 24 lipca 2020, 12:53 Aktualizacja: 24 lipca 2020, 12:53

Fintech PayPo nawiązuje współpracę z grupą LPP, jedną z największych firm odzieżowych w Polsce. Dzięki temu odroczone płatności będą dostępne w sklepach internetowych Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. Obecnie z rozwiązania PayPo można korzystać w przeszło 1 tys. e-sklepów, w tym w ponad 100 działających w obszarze fashion.

Odroczone płatności PayPo w sklepach Reserved, House i Cropp

Z odroczonych płatności PayPo miesięcznie korzysta już ponad 250 tys. konsumentów, którzy tylko w tym roku zrealizowali przeszło 1 mln transakcji – czytamy w komunikacie.

PayPo nawiązuje współpracę z grupą LPP

Grupa LPP to kolejny duży klient PayPo. Wcześniej fintech nawiązał współpracę z takimi markami jak Allegro, Media Markt, Media Expert, Leroy Merlin czy Decathlon. Obecnie w portfolio klientów PayPo znajduje się ponad 100 podmiotów z rynku fashion. Można tu wymienić takie firmy jak 4F, Answear, Big Star, czy Grupa MIG (o jej współpracy z PayPo przeczytacie tutaj), w tym sklepy Sizeer, Wojas, Laurella, czy Ochnik.

Na marginesie warto przypomnieć, że sama grupa LPP nawiązała także współpracę z InPostem, dzięki czemu zakupy można już odbierać w Paczkomatach.

– Wśród ponad 1 tys. e-sklepów oferujących odroczone płatności są nie tylko średnie i małe podmioty, ale przede wszystkim do rozwoju i popularyzacji tej formy płacenia za zakupy w internecie przyczyniają się największe firmy, takie jak LPP. Nowe projekty na porównywalną skalę są już finalizowane i niebawem będziemy o nich informować – mówi Tomasz Hadzik, członek zarządu PayPo.

– Pandemia przyspieszyła proces cyfryzacji polskiej gospodarki. Dla handlu detalicznego oznaczała szybsze tempo przeniesienia sprzedaży do internetu i wdrożenie procesów ułatwiających zakupy bez wychodzenia z domu. Tego od sklepów wymagała sytuacja i tego oczekiwali Polacy, których zwyczaje zakupowe w coraz większym stopniu zwróciły się w stronę kanału online – komentuje Radosław Nawrocki, prezes zarządu PayPo (zdjęcie główne).

Osoby zainteresowane tą tematyką zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem, w którym przedstawiamy ofertę największych dostawców odroczonych płatności działających w Polsce.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

odroczone-platnosci-paypo-w-sklepach-reserved-house-i-cropp