W iPKO są już dostępna karty podarunkowe Allegro o wartości 100, 50 i 20 złotych oraz CDA Premium o nominale 55 i 20 PLN. W bankowości internetowej PKO można też kupić karty podarunkowe do takich serwisów jak Netflix, Xbox, Xbox GamePass, Xbox Live Gold, Nintendo eShop, Spotify Premium, PlayStation Network, PlayStation Plus, Google Play, Office 2016 i Office 365.

Karty podarunkowe Allegro i CDA Premium w iPKO

Karty podarunkowe zawierają kody, które można wymienić na na subskrypcje lub usługi dostępne na wybranych platformach. Taka forma doładowania pozwala niemal natychmiast korzystać z dostępnych gier, programów, muzyki czy filmów.

otwórz konto za zero z najlepszą aplikacją bankową

Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu internetowego iPKO, wybierzesz odpowiednią platformę, określisz kwotę doładowania i zatwierdzisz zakup kodem jednorazowym. Po zakupie karty otrzymasz kod doładowujący na adres e-mail. Wygodna i przydatna funkcja. Pierwsze karty podarunkowe pojawiły się w iPKO w kwietniu 2019 roku.

Kilka tygodni temu PKO Bank Polski zmienił sposób logowania do bankowości internetowej, co jest oczywiście związane z dyrektywą PSD2. Już od 14 września Pojawi się silne uwierzytelnianie, czyli dwuetapowe logowanie z mobilną autoryzacją w aplikacji IKO. PKO wprowadzi także ekran z zabezpieczeniem CAPTCHA – zarówno w przypadku logowania do iPKO, jak i w trakcie realizacji płatności. Nowe zabezpieczenie ma być stosowane tylko w sytuacjach, w których bank uzna, że potrzebna jest dodatkowa weryfikacja.

Przypominamy, że na najbliższą niedzielę PKO Bank Polski zapowiedział przerwę w działalności iPKO. Część usług będzie niedostępna od godziny 00:00 do 12:00 (15 września).

kliknij I załóż konto w pko bp