Opcja ta z pewnością ucieszy wielu przedsiębiorców prowadzących abonamentowe udostępnianie usług, jak np. serwisy oferujące prenumeratę czy dostawców mediów. Jak w łatwy sposób powiększyć grono lojalnych klientów i zwiększyć swoje zyski w e-commerce? Wystarczy skonfigurować płatności cykliczne od Tpay.com!

Do wdrożenia płatności cyklicznych potrzebne są dwa warunki. Po pierwsze – należy mieć włączone API kartowe, a po drugie posiadać system, który pobiera opłaty abonamentowe.

W jaki sposób wprowadzić płatności cykliczne od Tpay w swoim e-sklepie?

Każdy z Merchantów Tpay.com udostępniający płatności kartami może już wprowadzić płatności cykliczne, ustalając dowolną kwotę i odstęp czasu. Mechanizm działania płatności cyklicznych jest bardzo prosty, a integracja nie wymaga większego nakładu pracy. Wystarczy skorzystać z przygotowanej przez Tpay.com szczegółowej instrukcji dostępnej tutaj.

Co zyskujesz dzięki płatnościom cyklicznym?

Dzięki skonfigurowaniu płatności cyklicznych od Tpay.com korzyści z pewnością będą zauważalne zarówno przez sprzedawcę, jak i jego klientów. Cykliczne obciążanie karty kupującego powoduje, że nie musi on pamiętać o wykonywaniu periodycznych opłat, a sprzedawca zyskuje terminowe i regularne płatności za oferowane usługi.