Partner serwisu Visa dla biznesu

Poczta Polska partnerem Empik Premium. Darmowa dostawa do punktów odbioru

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#e-commerce#Poczta Polska
Opublikowano: 9 września 2019, 11:51 Aktualizacja: 9 września 2019, 14:24

Poczta Polska została partnerem logistycznym w programie Empik Premium. Dzięki temu klienci Empiku mają możliwość skorzystania z darmowego odbioru przesyłek w sieci Odbiór w Punkcie. To kolejny rozdział rywalizacji między Pocztą Polską a InPostem.

Poczta Polska partnerem Empik Premium. Darmowa dostawa do punktów odbioru

Firma Rafała Brzoski została partnerem Empik Premium kilka tygodni temu. W ramach abonamentu użytkownicy mogą skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatów InPost. W obu przypadkach darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 40 złotych oznaczonych ikonką premium.

Darmowa dostawa do punktów odbioru w ramach Empik Premium

Obecnie w ramach Odbioru w Punkcie przesyłkę z Empiku można odebrać w palcówkach pocztowych i stacjach PKN Orlen. Do głównych zalet tej opcji zakupów internetowych można zaliczyć bliskość lokalizacji, wysoką skuteczność doręczeń (przesyłki czekają na odbiór minimum 7 dni bez dodatkowych opłat) oraz elastyczne godziny odbioru (możliwość odbioru  przesyłki w późnych godzinach wieczornych, a także w weekendy).

Co oferuje sam abonament Empik Premium? Przede wszystkim 15% obniżkę w salonach Empik przy zakupie książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych oraz kolekcji Empik. To także do 20% specjalnego rabatu w sklepie online na ponad 250 tys. produktów oznaczonych etykietą Premium oraz możliwość skorzystania z ofert dostępnych tylko w Empik Premium.

Chodzi między innymi o atrakcyjne oferty zakupu biletów na koncerty, zniżki na bilety do kina, czy darmowe pakiety audiobooków i ebooków. Abonament pozwala także na otrzymanie do 3% zwrotu środków za zakupy na swoje konto w Empik.com. Zwrot może wynieść nawet do 600 złotych rocznie.

Empik Premium to wydatek rzędu 80 złotych rocznie w najtańszej wersji abonamentu. Pakiet kosztuje 6,67 zł miesięcznie dla klientów którzy zdecydują się na roczną subskrypcję. Abonament na pół roku to koszt 8,33 zł na miesiąc, a pakiet na zaledwie jeden miesiąc będzie nas kosztował 9,99 zł.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

poczta-polska-partnerem-empik-premium-darmowa-dostawa-do-punktow-odbioru