Partner serwisu Visa dla biznesu

Problemy z doładowaniem konta Revolut. Pokłosie awarii Visy?

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Awarie bankowe#Revolut
Opublikowano: 2 czerwca 2018, 14:58 Aktualizacja: 22 sierpnia 2019, 15:56

Nie tylko Visa mierzy się z dużą awarią. Problemów doświadczają także użytkownicy Revolut, którzy nie mogą doładować swojego konta.

Revolut w Apple Pay

Awaria pojawiła się wczoraj i wciąż nie została usunięta. To rzekomo pokłosie kłopotów Visy, ale problemy występują także przy próbie doładowania konta Revolut kartą od Mastercard. Więcej o awarii Visy można przeczytać tutaj – Duża awaria Visa. Problemy z płatnościami.

Awaria Revolut – co robić?

Wyjaśniając – z powodu awarii, w aplikacji nie można zasilić karty prepaid Revolut. Problemy dotyczą zarówno próby doładowania plastikiem z logiem Visa, jak i Mastercard. Dodatkowo posiadacze kart Revolut z logiem Visa nie mogli dokonywać płatności oraz wypłacać środków z bankomatu – z powodu awarii Visy.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Duża cześć użytkowników próbowała ładować swoje konto kilkukrotnie, nie znając przyczyny niepowodzenia. W opisie wciąż widniał status „Przetwarzanie”, a często z konta bankowego nie były pobierane żadne pieniądze. Revolut zapewnia, że to tylko chwilowa awaria i nie ma potrzeby ładować swojego konta kilkukrotnie – to i tak nic nie da.

No dobrze, a co jeżeli spróbowaliśmy zasilić swoją kartę kilka razy i straciliśmy z konta dużo pieniędzy? Środki mają zostać zwrócone automatycznie – najpóźniej w ciągu 7 dni, ale niewykluczone, że nastąpi to wcześniej. Można też spróbować doładować kartę Revolut przy użyciu Google Pay, ale to także nie gwarantuje powodzenia.

Jedyne wyjście to uzbroić się w cierpliwość, chociaż awaria zapewne zaskoczyła także wielu polskich użytkowników, którzy podczas długiego weekendu postanowili wybrać się za granicę. Przypomnijmy, że Revolut posiada w Polsce ponad 100 tysięcy użytkowników, a na całym świecie jest ich już ponad 1,5 miliona.

kliknij I odbierz KARTĘ REVOLUT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

problemy-z-doladowaniem-konta-revolut-poklosie-problemow-visy